Jesteś tutaj:-, Konkurs, Nawigacje, Newsy, Rozrywka-Wakacje z wideorejestratorem Navitel – znamy wyniki

Wakacje z wideorejestratorem Navitel – znamy wyniki

Zbliżają się wakacje i sezon letnich wyjazdów. Wyjeżdżając samochodem na urlop warto się odpowiednio przygotować i zabrać ze sobą… wideorejestrator oraz zaopatrzyć się w nawigację z mapą Polski. Znamy już wyniki konkursu, w którym mieliśmy dla Was wideorejestrator MSR500 oraz 5 voucherów na nawigację z mapą Polski, z dożywotnią licencją firmy Navitel.


Od 12.06.2017 do 30.06.2017r do godziny 12:00, nadsyłać swoje propozycje do serwisu Telix.pl na adres konkurs@telix.pl prace o tematyce: „Dlaczego w czasie wakacyjnych wyjazdów warto mieć w samochodzie wideorejestrator Navitel?„.

Navitel MSR500
Navitel MSR500

Decyzją Sponsora wideorejestrator MSR500 trafia do:

  • Kamila Lewandowskiego za

  • Dlaczego w czasie wakacyjnych wyjazdów warto mieć w samochodzie wideorejestrator Navitel?

    Dlatego by zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed skutkami ewentualnego wypadku, gdy spowoduje go ktoś inny, a nie ma na miejscu zdarzenia świadków, którzy mogli by poświadczyć jak było. Rejestrator może też rejestrować „popisy” niektórych z kierowców… tak jak w niniejszym przypadku: Jadąc za samochodem który skręca w prawo zarejestrowałem moment gdy z przeciwnego pasa ruchu z lewoskrętu kobieta jedzie na wprost. Gdyby samochód jadący przede mną zamiast skręcać w prawo chciał skręcić w lewo i sugerując się że jadący z naprzeciwka samochód jest na pasie do skrętu w lewo zaczął wykonywać manewr mogło by się to skończyć tragicznie, a to nagranie mogło by być niezbitym dowodem winy.

    Rejestrator jest naszym trzecim okiem który rejestruje wszystko to co przed nami i warto mieć taki sprzęt w swoim samochodzie… nigdy nie wiemy co się może zdarzyć.

    Mój rejestrator jest już nieco przestarzały i gdybym wygrał główną nagrodę byłby to prezent dla całej rodziny, gdyż dużo podróżujemy i chcę by nasza rodzina czuła się bezpieczna.


5 voucherów na nawigację z mapą Polski, z dożywotnią licencją firmy Navitel zostanie wysłanych do uczestników:
skarabeusz-2000, Karolina Kkwiatuszek, jbe, OSP Zaborze, Dariusz Fertycki

Zwycięzcą Gratulujemy. Nagrody zostaną wysłane na podane adresy mailowe, przez firmę Navitel.

Redakcja

Autor |2017-07-01T09:53:38+02:001 lipca 2017 09:53|Kategorie: Inne, Konkurs, Nawigacje, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.