Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Bezkompromisową czystość dzięki nowemu modelowi DEEBOT N10 Plus

Bezkompromisową czystość dzięki nowemu modelowi DEEBOT N10 Plus

Nowość w portfolio firmy zapewnia wszechstronne sprzątanie i mopowanie domu bez poświęcania wydajności na rzecz oszczędzania budżetu. Model Ecovacs DEEBOT N10 Plus, został zaopatrzony w stację automatycznego opróżniania i wszystkie niezbędne technologie współczesnej domowej robotyki. Wśród nich są chociażby laserowy TrueMapping, system mopujący OZMO, obsługa przez aplikację, antybakteryjny filtr E11 i czterowarstwowy papierowy worek na kurz.

ECOVACS ROBOTICS, wiodący na świecie producent robotów sprzątająco-mopujących, ogłasza wprowadzenie rodziny DEEBOT N10 na polski rynek. Wyznacza ona nowy standard bezkompromisowej czystości, zapewniając doskonałe wrażenia z czyszczenia w każdym domu.

 

Deebot N10 Plus widzi wszelkie obiekty dookoła.jpeg

 

Optymalizacja pod kątem domów z dywanami

Nowe roboty DEEBOT N10 Family oferują ulepszoną moc ssania 4300 Pa, aby usunąć wszelki brud, kurz i zanieczyszczenia nawet z najtrudniej dostępnych szczelin oraz najcieńszych włókien dywanów. Tryby głębokiego czyszczenia over-the-air (OTA) umożliwiają użytkownikowi włączenie poprzez aplikację w telefonie jednoczesnego odkurzania i zmywania osadzonego brudu.

Pływający szczotkowy wałek główny DEEBOTA i na nowo zaprojektowana gumowa szczotka sprawiają, że czyszczenie podłóg jest znacznie wydajniejsze. Są one mocno dociskane do podłoża i sprawnie usuwają brud z dywanów, bo model N10 Plus powstał właśnie z myślą o domach z dywanami. Dodajmy, że włosy zaplątane na szczotce można łatwo usunąć i wyczyścić. Szczególnie zadowoleni będą właściciele zwierząt z długą sierścią, której trzeba się skutecznie pozbyć z dywanów czy podłóg. A całkowicie nowy silnik wentylatora wykorzystuje materiał z włókna szklanego, aby zoptymalizować energię i wytrzymałość, zachowując jednocześnie niski poziom hałasu.

Warto poświęcić w tym miejscu parę zdań na temat autorskiego systemu mopującego OZMO. To inteligentne i wydajne rozwiązanie czyszczące wyróżnia się funkcją zapobiegania wyciekom. Dzięki mikropompce wodnej, która automatycznie dozuje poziom wody, można cieszyć się nieskazitelnymi podłogami bez obawy o ich nadmierne zmoczenie. Dostępne są cztery poziomy przepływu wody. Czujniki w tym modelu robota pozwalają również na płynne przełączanie pomiędzy trybami odkurzania i mopowania. W efekcie dywany pozostają suche i czyste, a moc ssania pozostaje silna przez dłuższy czas.

Za sprawą czujników ultradźwiękowych, inteligentny DEEBOT N10 PLUS „widzi” dywany i omija je podczas mopowania twardych podłóg, a także automatycznie zwiększa moc ssania podczas odkurzania dywanów.

 

System laserowej nawigacji dba o precyzję ruchu.jpeg

 

Technologia TrueMapping na straży precyzji

Oto sposób na mapowanie swoich czterech kątów z dwukrotnie lepszym zasięgiem i czterokrotnie większą dokładnością niż dotychczas. Roboty z rodziny DEEBOT N10 wykorzystują laserową technologię mapowania i nawigacji TrueMapping do mapowania podłóg, co zajmuje im raptem kilka sekund. System oparty jest na laserowym LiDARze z przodującymi w branży czujnikami dToF. Podczas czyszczenia poszczególnych poziomów domu, urządzenia wykonują skanowanie 360°, aby zapewnić najbardziej efektywną trasę sprzątania, skracając czas i minimalizując liczbę pominiętych miejsc.

Dzięki modelowi N10 Plus użytkownicy mogą dostosować tryb czyszczenia, moc ssania, przepływ wody i czas czyszczenia osobno dla każdego pomieszczenia. Co więcej, specjalistyczna aplikacja ECOVACS Home pozwala na ustawianie kolejności w jakiej robot sprząta pokoje, konfigurować harmonogramy i tworzyć strefy zakazane do których po prostu on nie wjedzie.

 

Antybakteryjna konstrukcja usuwa przykre zapachy

Roboty DEEBOT N10 Family są wyposażone w antybakteryjny worek na kurz i filtr.

Podwójna konstrukcja antybakteryjna filtra E11, która składa się z warstwy wierzchniej z włókniny i warstwy wewnętrznej ze stopionego materiału z jonami srebra DuPont, potrafi odfiltrować duże cząsteczki kurzu oraz 99,99 proc. bakterii i alergenów o wielkości 0,3 μm.

Zastosowanie dwóch środków antybakteryjnych do obróbki eliminuje rozwój bakterii i pleśni na powierzchni, zapobiegając wydzielaniu nieprzyjemnych zapachów i przebarwieniom. Natomiast warstwa węgla aktywnego na filtrze pochłania również uciążliwą woń, wytwarzaną przez zwykłe odpady domowe.

 

Nie ma ryzyka spadnięcia z krawędzi.jpeg

 

Czyszczenie bez brudzenia sobie rąk

To jednak nie wszystko. Większość konwencjonalnych robotów odkurzających dostępnych na rynku wymaga ręcznego opróżniania pojemnika na kurz, co na pewno jest uciążliwe i niehigieniczne. Dlatego automatyczna stacja opróżniania DEEBOTA N10 Plus została wyposażona w czterowarstwowy antybakteryjny, hipoalergiczny worek na kurz o dużej pojemności 2,5 l. Wykonany w całości z naturalnego papieru, jest w stanie przechowywać kurz do 60 dni, wpływając zbawiennie na wygodę i higienę użytkownika.

Wloty ssące uszczelniają się automatycznie po wyciągnięciu, aby kurz nie pozostawał w niezamierzonych miejscach w domu.

DEEBOT N10 Plus oferuje również 5 trybów zbierania kurzu, aby umożliwić wybór najwygodniejszej metody opróżniania pojemnika na kurz. Jeśli ktoś mieszka razem z włochatym najlepszym przyjacielem albo ma w domu kilka różnych dywanów może podczas sprzątania wybrać tryb zbierania kurzu co 20 minut.

 

W czasie ładowania energii.jpeg

 

Spora wydajność przez długie godziny

Producent zaopatrzył najnowsze roboty z serii DEEBOT N10 w funkcję ładowania i zadbał o zwiększoną mobilność. Automatycznie powracają one do stacji ładującej, gdy bateria jest na wyczerpaniu. Po pełnym naładowaniu wznawiają pracę w miejscu, w którym wcześniej się zatrzymały. Wysokość zawieszenia wynosi 20 mm, co gwarantuje większą mobilność i umożliwia robotom pokonywanie większości progów oraz krawędzi dywanów. Unikną zablokowania ruchu praktycznie bez ingerencji człowieka.

Model N10 Plus dysponuje nową baterię o pojemności 5200 mAh, która wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu i napełnianiu wodą do maksymalnie 330 minut. Może skutecznie pokryć w tym czasie powierzchnię 400 mkw.

 

Ceny i dostępność

Robot ECOVACS DEEBOT N10 Plus jest już dostępny w sprzedaży w cenie 2200 zł.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile