Jesteś tutaj:-, Philips, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Philps Monitors partnerem zespołu FIFA Team Vitality

Philps Monitors partnerem zespołu FIFA Team Vitality

MMD −producent monitorów marki Philips – zostaje wyłącznym dostawcą monitorów dla drużyny FIFA Team Vitality. Zespół będzie używał najwyżej pozycjonowanych modeli z serii Momentum. Logo Philips będzie obecne na koszulkach drużyny. MMD i Team Vitality będą pracować również nad ekskluzywnymi treściami.

Monitory Philips Momentum zaprojektowano z myślą o jak najlepszym doświadczeniu w turniejowych grach konsolowych. Z modeli tej serii będą również korzystać twórcy treści Teamu Vitality i będą używane w ich siedzibie V.Hive w Paryżu.

Członkami zespołu FIFA Team Vitality są jedni z najbardziej utalentowanych zawodników na scenie, między innymi: Dylan „Dylo” Gozuacik i Corentin „RocKy” Chevrey. Trenerem jest natomiast długoletni członek zespołu Brian „Brian” Savary − były gracz i mistrz oraz aktualny trener reprezentacji Francji. Od momentu powstania w 2013 r. Team Vitality stał się globalnie rozpoznawalną marką z ponad 40 zawodnikami w siedmiu najważniejszych tytułach e-sportowych. Marka monitorów Philips dołącza do grona partnerów zespołu będących liderami w swoich dziedzinach.

 

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Philips Monitors. Dzięki niej stworzymy naszej drużynie FIFA najlepsze warunki do współzawodnictwa. Dobrze mieć możliwość działania z partnerem, który jest w stanie dostarczyć rozwiązania na najwyższym poziomie. Team Vitality ma długie doświadczenie w rozgrywkach FIFA. Świetnie jest wchodzić w 2021 rok z takim partnerem jak Philips Monitors – mówi Fabien „Neo” Devide, prezes i współzałożyciel Teamu Vitality.

 

Stefan Sommer, dyrektor marketingu i zarządzania biznesem w MMD Philips Monitors dodaje:

Z radością ogłaszamy współpracę z Team Vitality. Naszym celem jest podniesienie poziomu rozgrywki konsolowej. Dywizja FIFA organizacji ma wspaniałą historię. Chcemy by wspólne działania i nasze wsparcie poprowadziły drużynę do jeszcze większych sukcesów w przyszłości. Dzięki temu, że monitory Philips Momentum znajdą się także w V.Hive, zespół będzie również miał ulepszone warunki do treningów.Autor |2021-01-25T12:08:13+02:0025 stycznia 2021 12:08|Kategorie: Newsy, Philips, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.