Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Panasonic, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Panasonic prezentuje SOUND-SLAYER FINAL FANTASY ®XIV ONLINE

Panasonic prezentuje SOUND-SLAYER FINAL FANTASY ®XIV ONLINE

GŁOŚNIK DLA GRACZY – EDYCJA KOLEKCJONERSKA

  • Opracowany we współpracy ze SQUARE ENIX® Co., Ltd.
  • Zoptymalizowany specjalnie dla FINAL FANTASY® XIV Online
  • Soundbar TV oraz Bluetooth

 

Firma Panasonic ogłasza premierę edycji kolekcjonerskiej głośnika do gier SoundSlayer – SC-HTB01FF.

Zaprojektowany we współpracy z SQUARE ENIX® Co., Ltd., nowy SoundSlayer, dzięki 2.1 kanałowemu 3-drożnemu systemowi głośników z wbudowanym subwooferem pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w świecie gry.

Najnowsze technologie audio – Dolby Atmos® oraz DTS pozwolą graczom w pełni zanurzyć się w swoich ulubionych grach. Dodatkowo głośnik został specjalnie zoptymalizowany z FINAL FANTASY® XIV ONLINE od SQUARE ENIX® C0., Ltd.

Panasonic SC HTB01FF SoundSlayer CES

 

Stworzony na drodze współpracy z SQUARE ENIX® 

Zbierz drużynę I wyrusz w podróż

Głośnik do gier SoundSlayer HTB01FF został opracowany na drodze współpracy z dwoma utalentowanymi projektantami – reżyserem i kompozytorem dźwięku Masayoshi Sokenem oraz projektantem dźwięku Go Kinuyą. Efektem naszej pracy jest najlepszy głośnik do gier, specjalnie przygotowany do gry w FINAL FANTASY® XIV ONLINE od SQUARE ENIX® C0., Ltd.

 

“Ten głośnik daje prawdziwe poczucie przestrzeni i pozwala graczom w pełni zanurzyć się w świecie przedstawionym gry. Mamy nadzieję, że przypadnie on graczom do gustu” Go Kinuya, Projektant dźwięku, FINAL FANTASY® XIV ONLINE od SQUARE ENIX® C0., Ltd.

 

Poza pracą nad jakością dźwięku głośnika, SQUARE ENIX® stworzyło także wersję kolekcjonerską SoundSlayera.

 

Trzy tryby dźwięku

Dźwięk, idealnie pasujący do Twoich preferencji

Głośnik SoundSlayer został wyposażony w aż 3 tryby dźwięku. Są one owocem wspólnej pracy ekspertów firmy Panasonic oraz zespołu dźwiękowego FINAL FANTASY® XIV Online.

 

“Uznaliśmy, że stworzenie jednego trybu gry nie zadowoli wszystkich graczy.” Masayoshi Soken, Reżyser dźwięku i kompozytor, FINAL FANTASY® XIV ONLINE od SQUARE ENIX® C0., Ltd.“Z tego podowu poza trybem RPG, który jest idealny do grania w FINAL FANTASY® XIV ONLINE, opracowaliśmy również tryb FPS do strzelanek oraz tryb do wyraźnego wychwytywania głosów postaci.

 

Tryb Fabularny (RPG) – Idealny dla graczy lubiących wczuć się w rolę i zanurzyć się w świecie przedstawionym gry – specjalnie zoptymalizowany pod kątem FINAL FANTASY XIV Online. 

Tryb Pierwszoosobowy (FPS) – Ten tryb zapewni fanom strzelanek dokładny dźwięk przestrzenny umożliwiający bez problemowo określić kierunek nadchodzących dźwięków takich jak na przykład kroki.

 

“Przykładem są gry FPS, gdzie niezwykle istotne jest to skąd dochodzą odgłosy kroków przeciwników.” Go Kinuya, Projektant dźwięku, FINAL FANTASY® XIV ONLINE od SQUARE ENIX® C0., Ltd.

 

Tryb głosów – wzmacnia głosy postaci. Specjalnie zalecany w grach przygodowych, gdzie dialogi mają duży wpływ na rozgrywkę.

Przełączanie się między tymi trybami sprawi, że każdy gracz, niezależnie od ogrywanych tytułów będzie mógł w pełni zanurzyć się w świecie gry.

 

Edycja kolekcjonerska

Profesjonalny i stylowy

Edycja kolekcjonerska głośnika HTB01FF SoundSlayer z motywem FINAL FANTASY XIV Online będzie dostępna do kupienia wyłącznie przez Amazon w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpani i Włoszech. Zapasy są ograniczone!

Motyw został oparty na kultowym logo gry, które zostało zaprojektowane przez japońskiego artystę Yoshitakę Amano, który pracuje również nad projektami postaci i ilustracjami do serii gier FINAL FANTASY.

 

Panasonic SC HTB01FF SoundSlayer wygląd 2

 

Uznanie od CES

Uznany dźwięk

Głośnik SoundSlayer zdobył prestiżową nagrodę na targach CES w styczniu za innowacje.

 

“Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem w postaci nagrody CES Innovation Awards Honouree w 2021 roku.  Ogromne podziękowania należą się SQUARE ENIX® Co., Ltd za pomoc przy opracowaniu głośnika.”  Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

 

Dźwięk zaprojektowany z myślą o graczach

Pełna immersja, dzięki najnowszej technologii audio

Panasonic HTB01FF SoundSlayer zawdzięcza swoją jakość trzem nowoczesnym technologią:

  • Dolby Atmos®
  • DTS:X®
  • DTS® Virtual:XTM.

 

Technologia stereofoniczna 3D oraz przestrzeń akustyczna wzbogacają konwencjonalny dźwięk przestrzenny z przodu, z tyłu oraz z lewej i prawej strony o ekspresyjny dźwięk skierowany w górę. Sprawia to, że gracz jest otoczony dźwiękiem ze wszystkich kierunków, dzięki czemu z łatwością określi można określić kierunek nadchodzących kroków, strzałów oraz innych efektów dźwiękowych.

 

Kompaktowa budowa, wysoka wydajność

Potężny dźwięk zamknięty w kompaktowej konstrukcji

430mm szerokości i 52mm wysokości, 2.1 kanałowy 3 drożny system głośników z wbudowanym subwooferem – Panasonic SoundSlayer zamyka świetne brzmienie w kompaktowej budowie.

  • Wysokiej jakości system głośników – głośnik został wyposażony w pełnozakresowy przetwornik z głośnikiem wysokotonowym 50 kHz.
  • Zintegrowany subwoofer – dla silnych basów. Jeden 8 cm subwoofer stożkowy z radiatorem pozwala SoundSlayerowi uzyskać moc wyjściową 80W.

 

Panasonic SC HTB01FF SoundSlayer soundbar wymiary

 

Kompatybilny z 4K HDR 

Bluetooth® oraz odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości

HTB01FF SoundSlayer jest kompatybilny z 4K HDR umożliwiając granie w 4K, przesyłanie strumieniowe oraz Ultra HD Blu-ray®.

  • 4K HDR – Użytkownicy mogą teraz cieszyć się 4K HDR oraz Dolby Vision bez utraty jakości obrazu.
  • Bluetooth® – HTB01FF SoundSlayer może łączyć się ze smartfonem i pozwolić użytkownikom na wygodne słuchanie muzyki oraz podcastów.

 

Gaming’owy Soundbar

Większe wrażenia płynące z rozgrywki i nie tylko

Gracze podczas gry korzystają głównie ze słuchawek, ale podczas dłuższych posiedzeń mogą się one stawać zwyczajnie niewygodne. SoundSlayer pozwoli graczom na odkrycie czegoś zupełnie nowego, wciąż zapewniając im korzyści płynące  z przestrzennego dźwięku.

 

“Podczas projektowania głośnika SoundSlayer HTB01FF zależało nam głównie na komforcie graczy oraz immersji.”  Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe. “Zdajemy sobie sprawę z tego, że gracze doceniają także muzykę i filmy, dlatego głośnik został zaprojektowany także z myślą o nich.”Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.