Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7-Mio przedłuża promocję cashback
PL R200 NV 970x200 071119

Mio przedłuża promocję cashback

Ciesząca się powodzeniem akcja Mio cashback zostaje przedłużona do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. W jej ramach można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł.

Promocja obejmuje nawigacje samochodowe z serii Spirit oraz nawigacje z funkcją wideorejestratora – MiVue Drive, w tym także urządzenia posiadające tryb ,,Truck”, dedykowany samochodom ciężarowym i kamperom. Nawigacje rowerowe Cyclo, również zostały uwzględnione w przedłużonej promocji.

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Mio cashback?

Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji.

Urządzenia objęte promocją są fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski. Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/.Autor |2018-07-04T08:51:45+01:004 lipca 2018 08:51|Kategorie: Inne, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.