Jesteś tutaj:-, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7-Mio przedłuża promocję cashback

Mio przedłuża promocję cashback

Ciesząca się powodzeniem akcja Mio cashback zostaje przedłużona do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. W jej ramach można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł.

Promocja obejmuje nawigacje samochodowe z serii Spirit oraz nawigacje z funkcją wideorejestratora – MiVue Drive, w tym także urządzenia posiadające tryb ,,Truck”, dedykowany samochodom ciężarowym i kamperom. Nawigacje rowerowe Cyclo, również zostały uwzględnione w przedłużonej promocji.

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Mio cashback?

Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji.

Urządzenia objęte promocją są fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski. Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/.Autor |2018-07-04T08:51:45+02:004 lipca 2018 08:51|Kategorie: Inne, Nawigacja, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.