Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-TomTom – bezpłatny i łatwy dostęp do interfejsów programowania aplikacji

TomTom – bezpłatny i łatwy dostęp do interfejsów programowania aplikacji

TomTom (TOM2), globalny dostawca usług trafficowych oraz map, ogłosił udoskonalenie portalu dla programistów. Aktualizacje obejmują ulepszenie oferty produktów oraz wyceny skierowanej do małych i średnich firm, tak aby mogły łatwo zintegrować TomTom Online APIs ze swoimi aplikacjami.

TomTom APIs i SDKs są już używane przez wiele firm i startupów do tworzenia rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją oraz Internetem rzeczy (IoT), takich jak zarządzanie flotą, śledzenie pojazdów i logistyka. Dostęp do usługi TomTom Online APIs wraz z pełną dokumentacją, codziennymi, darmowymi uprawnieniami do 2500 transakcji oraz łatwą rejestracją można uzyskać na portalu dla deweloperów – TomTom Maps APIs.

Wysokiej jakości, szczegółowe dane geolokalizacyjne są kluczowym fundamentem do budowania nowej generacji aplikacji IoT i innowacji w inteligentnych miastach” – powiedział Anders Truelsen, dyrektor zarządzający BU Licensing w TomTom. „Zwiększone zapotrzebowanie na technologie i aplikacje uwzględniające geolokalizację w różnych branżach przyczyni się do zapewnienia środowisku programistycznemu łatwego dostępu do usługi TomTom Online APIs i pomoże zoptymalizować ich aplikacje dzięki naszym technologiom geolokalizacyjnym.”

Model wyceny usługi TomTom Online APIs ma na celu wspieranie startupów i ułatwianie firmom rozwoju we własnym tempie, zapewniając dostęp do wszystkich interfejsów programowania aplikacji w każdym pakiecie. „Stworzyliśmy naszą ofertę produktów i wycenę, mając na uwadze deweloperów start-upów. Mogą oni oceniać, rozwijać i komercyjnie wdrażać swoje produkty za darmo” – mówi Gregory De Jans, szef ds. relacji z deweloperami w TomTom. Nawet jeśli firmy wprowadziły swoje produkty na rynek, TomTom zapewnia im tysiące bezpłatnych transakcji, ułatwiając początki działalności. „Chcemy
pracować razem z programistami i pomagać im odnieść sukces.”

Dostęp do Platformy LBS i portalu dla programistów można uzyskać za pośrednictwem strony developer.tomtommaps.com. Więcej informacji znajduje się na stronie www.tomtommaps.com.

źródło: TomTom

KanAutor |2017-11-08T14:44:25+02:008 listopada 2017 14:44|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.