Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacje, Newsy-AutoRadar w AutoMapie dla systemu Android dostępny bez licencji

AutoRadar w AutoMapie dla systemu Android dostępny bez licencji

Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję swojego programu dla systemu Android pozwalającą na korzystanie z AutoRadaru przez wszystkich kierowców.


Wraz z najnowszą wersją AutoMapy dla systemu Android z AutoRadaru, czyli narzędzia służącemu wymianie informacji drogowych m.in o punktach kontroli, radarach czy wypadkach, korzystać mogą wszyscy kierowcy – również ci, którzy nie byli do tej pory użytkownikami AutoMapy, jak również osoby, które w tej chwili nie posiadają aktywnej licencji czasowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby uruchamiania dodatkowych programów, a użytkownicy uzyskują dostęp zarówno do aktualnych danych o sytuacji na drodze, jak i do mapy, na której zdarzenia te są wizualizowane.

AutoRadar Android
AutoRadar Android

Pobierając AutoMapę po raz pierwszy, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do bezpłatnego, 7-dniowego okresu testowego, podczas którego może zapoznać się ze wszystkimi możliwościami AutoMapy i AutoRadaru. Po zakończeniu testów, użytkownicy nadal mogą korzystać ze wszystkich możliwości AutoRadaru – nawet, jeśli nie posiadają licencji. Dzięki temu mogą ostrzegać i być ostrzeganym przez innych, a z AutoMapy skorzystać wykupując licencję czasową, lub skorzystać z oferty abonamentowej Orange lub Play” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Najnowsza aktualizacja AutoMapy 4.4 dla systemu Android przynosi również wiele zmian jeszcze bardziej ułatwiających korzystanie z nawigacji, w tym prezentację w menu kontekstowym współrzędnych geograficznych wybranego miejsca czy możliwość automatycznego włączania zapisu śladu GPS.

Aktualizacja programu dostępna jest dla wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników jak zwykle bezpłatnie. Program można pobrać bezpośrednio z Google Play oraz z naszych stron, gdzie znajduje się pełna lista zmian.

źródło: AutoMapa

Kan

Autor |2017-05-11T12:58:34+02:0011 maja 2017 12:58|Kategorie: Android, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. AM 11 maja 2017 w 12:33 - Odpowiedz

  Tonący brzytwy się chwyta…

 2. SM 11 maja 2017 w 15:26 - Odpowiedz

  Sama AutoMapa to dobry produkt ale oni zawsze są krok do tyłu.
  Najpierw uparcie wspierali Windows gdy cala Polska chciała Androida.
  Potem nie potrafili bardzo długo zintegrować Radaru z Mapą.
  A teraz gdy jest to produkt nr3? 4? Na rynku poszli po rozum do głowy i pozwolili bezpłatnie korzystać s tej funkcji. Szok.
  Zeby to istniało i konkurowalo z Yanosikiem czy Ryskiem to trzeba dać program premiowy i za przejechanie kilometry i zgłoszenia zaoferować bezpłatny lub tańszy zakup licencji AM.

 3. qmksmoli 12 maja 2017 w 06:33 - Odpowiedz

  Google Maps + Yanosik i jest ok. Po co płatna licencja? Kiedyś była ok, ale ceny nie dla przeciętnego kierowcy. Tak samo jak wersje sprzętowe Yanosika (abonament na transfer).

 4. swen 12 maja 2017 w 18:07 - Odpowiedz

  Powinni podać jeszcze link do ściągnięcia pirackiej wersji aplikacji. Przez tyle lat nie potrafili ukrócić procederu instalowania pirackich licencji to teraz mają. Jakoś NaviExpert i inne płatne nie kwękają że nie mają wieloletnich stałych klientów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.