Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Targi i konferencje-IFA 20`6: BECKER Connect – aktualizacja bez konieczności podłączania do komputera

IFA 20`6: BECKER Connect – aktualizacja bez konieczności podłączania do komputera

W nowych urządzeniach z serii BECKER Connect można aktualizować mapy oraz bazy fotoradarów bez konieczności podłączania do komputera.

Firma United Navigation przygotowała na tegoroczną edycję targów IFA serię swoich najnowszych urządzeń z rodziny BECKER Connect. Ich cechą charakterystyczną jest funkcjonalność oraz cena. Innymi słowy: „To co dotąd było dostępne jedynie w produktach premium oferowanych przez BECKER, teraz znalazło swoje miejsce w urządzeniach należących do tańszej grupy cenowej” – tłumaczy Marek Krygier, odpowiadający za markę BECKER w Polsce.


– Nowe nowe budżetowe urządzenie w gamie produktów Connect

Mimo stosunkowo niskiej ceny, nowy model posiada wiele istotnych dla użytkownika funkcji. Rewolucyjnym wręcz rozwiązaniem jest możliwość aktualizacji map i baz fotoradarów bez konieczności podłączania do komputera czy udostępniania za pośrednictwem smartfona łącza internetowego. W przypadku nawigacji z PND nie ma podobnych rozwiązań dostępnych na rynku. BECKER wychodzi na przeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy na co dzień korzystając ze smartfonów, nie znają wręcz problemów związanych z aktualizacją używanych przez siebie aplikacji.

Co więcej, dzięki usługom Live BECKER Connect, urządzenie w czasie rzeczywistym pobiera informacje o ruchu drogowym. Pozwala to na unikanie zatorów i korków na drogach. Podobnie wygląda sytuacja z bazą punktów POI, które dzięki temu, że są uaktualniane online powodują, że kierowca zawsze bez problemu znajdzie szukany punkt w okolicy, niezależnie od tego, gdzie się obecnie znajduje. Stanowi to znaczną przewagę na bazami miejsc użyteczności publicznej, które są preinstalowane podczas produkcji urządzenia nawigacyjnego.

Coraz lepsza infrastruktura drogowa i wciąż budowane nowe estakady powodują, że łatwo jest pomylić drogę. Dzięki takim rozwiązaniom jak 3D Lane Assistant, żaden kierowca nie będzie znał takich problemów, a dożywotnie aktualizacje map, pozwolą bez ograniczeń poruszać się po 45 krajach Europy.

Wbudowany głośnik pozwala na sparowanie telefonu komórkowego i wykorzystywanie nawigacji jako zestaw głośnomówiący. A BECKER MagClick zapewnia pewne i komfortowe mocowanie oraz zasilanie nawigacji.


BECKER transit.7sl UE – niezbędnik zawodowego kierowcy

BECKER transit.7sl UE stawia na pierwszym miejscu aktualizacje map oraz informacje o zakazach wjazdu dla samochodów ciężarowych. Te dwie funkcje to niezbędnik kierowców zawodowych, które wyświetlane są na dużym, 7 calowym ekranie. BECKER transit.7 sl UE jest pierwszym urządzeniem nawigacyjnym, posiadającym wbudowany kalendarz z informacjami o zakazach wjazdu w konkretnych dniach. Pozwala to zaoszczędzić zarówno kierowcom, jak i przewoźnikom dużo niepotrzebnego stresu, a także pieniędzy często wydawanych na wysokie mandaty w europejskich krajach. Urządzenie należy do serii BECKER Connect co oznacza, że oprócz ulepszonych usług Live, urządzenie samodzielnie pobiera aktualizacje map.

Podobnie jak w modelu Becker Ready 6I EU Plus – nie ma potrzeby podłączania w tym celu komputera. Co ważne, aktualizacje map są dożywotnie, a informacje o fotoradarach i oraz miejscach postoju i campingach oraz przewodnikach Marco Polo są uzpełnieniem pakietu BECKER Connect.

Oba urządzenia prezentowane są podczas odbywających się właśnie targów IFA Berlin 2016.

źródło: BECKER

KanAutor |2016-09-05T14:22:26+02:005 września 2016 14:22|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. wojtek 5 września 2016 w 21:19 - Odpowiedz

    W takim razie w jaki sposób ta nawigacja się aktualizuje?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.