Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacje, Newsy-Coyote – premiera trzech nowych urządzeń Coyote: S, Nav i mini
PL R200 NV 970x200 071119

Coyote – premiera trzech nowych urządzeń Coyote: S, Nav i mini

Firma Coyote prezentuje w Polsce nowe urządzenia, które pełnią funkcję asystenta kierowcy w trakcie każdej podróży samochodem oraz motocyklem. Ostrzegają w czasie rzeczywistym o zdarzeniach drogowych oraz pomagają przestrzegać ograniczeń prędkości. Informują o fotoradarach stacjonarnych (z uwzględnieniem odcinkowych pomiarów prędkości oraz urządzeń rejestrujących przejazd na czerwonym świetle), ograniczeniach i kontrolach prędkości (radary) oraz wypadkach drogowych. Unikalnym rozwiązaniem jest możliwość sprawdzenia liczby użytkowników systemu (skautów) znajdujących się przed kierowcą oraz ich wiarygodności w zakresie pewności zgłaszanych ostrzeżeń.

Trzy nowe ostrzegacze Coyote wyposażono w zaawansowany system rozpoznawania mowy. Dzięki niemu kierowca może łatwo i wygodnie zgłaszać oraz potwierdzać zdarzenia na drodze. Funkcja jest uruchamiana hasłem „aktywować Coyote”, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy, gdyż kierowca unika odrywania rąk od kierownicy.

Coyote S – pierwszy ostrzegacz z wideorejestratorem

Coyote S
Coyote S

Coyote S to dwa w jednym: wideorejestrator samochodowy i ostrzegacz, który sprawdza się zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach Europy. Zastosowano w nim funkcje takie jak: nowe typy zdarzeń (np. pojazd jadący pod prąd), nowy tryb omijania korków, podgląd ostrzeżeń na mapie oraz trzy poziomy pracy dla optymalizacji czasu dojazdu do celu.

Coyote S z dużym ekranem dotykowym o przekątnej 4” wyróżnia się trybem rozszerzonej rzeczywistości z informacjami oraz ostrzeżeniami wyświetlanymi bezpośrednio na obrazie rejestrowanym przez kamerę.

Sekwencje filmu można w każdej chwili zapisać w pamięci. W przypadku kolizji lub innego zdarzenia drogowego, Coyote S automatycznie zapamięta ostatnie 10 minut przejazdu. Dzięki temu w razie jakichkolwiek wątpliwości można łatwo odtworzyć przebieg zdarzenia.

Coyote Nav – pierwszy ostrzegacz z nawigacją

Coyote Nav
Coyote Nav

Coyote Nav to połączenie komfortu nawigacji GPS oraz europejskiego systemu ostrzeżeń Coyote. Kierowca może korzystać jednocześnie z funkcji precyzyjnego prowadzenia do wybranego miejsca docelowego oraz ostrzeżeń o ruchu drogowym i zdarzeń zgłaszanych przez użytkowników systemu. Wszystkie kluczowe informacje aktualizowane są na bieżąco i wyszczególniane na trasie wyznaczonej przez użytkownika. Dzięki temu kierowca jest zawsze dobrze poinformowany podczas podróży.

Użytkownik nie musi martwić się o koszty roamingu, gdyż w cenie usługi wliczono transfer danych w Polsce oraz w Europie.

Nawigacja zawiera dożywotnio aktualizowane mapy 23 krajów (Austria, Andora, Czechy, Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Monako, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Watykan, Węgry, Włochy).

Coyote mini – ostrzegacz w formacie mini

Coyote mini
Coyote mini

Coyote mini to kompaktowe urządzenie, które ostrzega kierowcę przed utrudnieniami (korek, wypadek, niebezpieczne warunki), które mogą utrudnić płynne poruszanie się w trasie. Dzięki funkcji Bluetooth może być podłączone do kompatybilnego sprzętu w samochodzie (np. radio samochodowe lub zestaw głośnomówiący) oraz wykorzystane na motocyklu (np. kask
z wbudowanymi słuchawkami bezprzewodowymi).

Coyote mini wyróżnia się niewielkimi rozmiarami (87,6 x 64,8 x 17 mm). Jest przystosowany do łatwego i szybkiego montażu w dowolnym miejscu w samochodzie (w pakiecie znajduje się uchwyt magnetyczny). Tak jak pozostałe urządzenia, jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka.

Coyote mini, Coyote S oraz Coyote Nav zostaną zaprezentowane podczas wystawy Poznań Motor Show 2016, która odbędzie się w dniach 31 marca – 4 kwietnia.

źródło: Coyote

KanAutor |2016-03-25T07:01:36+01:0025 marca 2016 07:01|Kategorie: Gadżety, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.