Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-Nowa Alfa Romeo Giulia z nawigacją i mapami od TomTom

Nowa Alfa Romeo Giulia z nawigacją i mapami od TomTom

TomTom (TOM2) został wybrany na dostawcę nawigacji dla nowej Alfy Romeo. W najnowszym modelu Giulia stanowiącym połączenie stylu, z którego słynie Alfa Romeo z wyjątkową ekspresją „meccanica delle emozioni”, zastosowano nawigację, oprogramowanie oraz mapy firmy TomTom. System nawigacyjny TomTom jest zintegrowany z deską rozdzielczą za pośrednictwem systemów Connect NAV z 6,5- lub i 8,4- calowym ekranem, opracowanych wspólnie z Magneti Marelli.

Fani Alfy Romeo będą korzystać z supernowoczesnego silnika NavKit dostarczanego przez firmę TomTom, włącznie z przyszłymi wersjami oprogramowania. Dzięki synergii map TomTom 2,5D i 3D, powstającymi dzięki inteligentnemu procesowi tworzenia map przez TomTom, fani Alfy Romeo będą cieszyć się nawigacją „manewr po manewrze”, wyposażoną w zaawansowane funkcje asystenta pasa ruchu, dzięki której kierowca pokona nawet najbardziej skomplikowane skrzyżowania. Posiadacze Alfa Romeo będą mieli również dostęp do usługi Planowania Trasy (TomTom Routes), która wyznacza najszybszą trasę na podstawie rzeczywistych danych dotyczących prędkości na odwzorowanych (zmapowanych) drogach o każdej porze dnia i w każdym dniu tygodnia.

Premiera nowej Giulii to milowy krok w historii marki Alfa Romeo. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tego wydarzenia” – komentuje Antoine Saucier, Dyrektor Zarządzający TomTom Automotive.

System zostanie wprowadzony na rynek europejski w Giulii w wersji „Quadrifoglio Verde” w 2015 r., a w roku 2016 pojawi się w innych wersjach, także na rynku amerykańskim. Będzie również stopniowo wprowadzany w pozostałych krajach.

źródło: TomTom

KanAutor |2015-09-16T07:11:42+02:0016 września 2015 07:11|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.