Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-Coyote Pocket: ochrona przed fotoradarami za 299 zł na zawsze

Coyote Pocket: ochrona przed fotoradarami za 299 zł na zawsze

Firma Coyote poszerza gamę swoich produktów dostępnych na polskim rynku. Do użytkowników trafia Coyote Pocket , który w cenie urządzenia zawiera również bezterminową usługę informowania o zdarzeniach na drodze.


Coyote Pocket jest podstawowym modelem o kompaktowym rozmiarze i tak samo, jak wszystkie urządzenia Coyote przekazuje najważniejsze informacje o aktualnej sytuacji na drodze. Usługa, która jest już zawarta w cenie pozwala kierowcy bezpieczniej odbyć zaplanowaną podróż. Coyote Pocket informuje o limitach prędkości na drogach całej Polski, a także o fotoradarach stacjonarnych, na czerwonym świetle i odcinkowych. Największym atutem urządzenia jest możliwość wymiany między kierowcami informacji o bieżących kontrolach prędkości oraz innych zdarzeniach na drodze.


Coyote Pocket jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada 3 klawisze funkcyjne, które służą do zgłaszania zdarzeń i obsługi menu. Urządzenie posiada wbudowany modem GSM z kartą SIM, antenę GPS i wewnętrzną pamięć 2GB. Dzięki własnej pamięci Coyote Pocket informuje o fotoradarach stacjonarnych nawet, gdy jest poza zasięgiem sieci komórkowej. Użytkownik nie płaci dodatkowo za transmisję danych – usługa ta jest już zawarta w cenie.


Coyote limitowana edycja Pocket kosztuje 299 zł. Usługa zawarta w cenie Coyote Pocket jest dostępna na terenie Polski. Ilość urządzeń jest limitowana.


Do gamy produktów Coyote należą również:

  – urządzenie Coyote z dotykowym ekranem, działające w 8 krajach Europy

  – aplikacja iCoyote na smartfony dostępna dla systemów Android, iOS i Windows Phone dla telefonów Nokia.

źródło: Coyote

KanAutor |2014-09-16T14:00:06+02:0016 września 2014 14:00|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

 1. tea 16 września 2014 w 13:18 - Odpowiedz

  Ciekawie to wygląda. Warto by było sprawdzić i podzielić się z czytelnikami czy warto to kupić

 2. palermo 16 września 2014 w 13:41 - Odpowiedz

  Mi to wygląda na rozpaczliwą próbę utrzymania się na polskim rynku.

 3. fsswa 16 września 2014 w 23:00 - Odpowiedz

  kiedys gps prowadzil mnie po lesnych sciezkach od tamtej pory wole mapy te cyfrowe moga byc ale sam ustalam trase a nie wierze nawigacji

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.