Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacje, Newsy, Promocje, Sprzęt-Navitel przez 90 dni na urządzeniach Prestigio

Navitel przez 90 dni na urządzeniach Prestigio

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów oferuje swoim klientom możliwość bezpłatnego korzystania z aplikacji nawigacyjnej Navitel przez 90 dni. aplikacja jest dostępna z poziomu instalatora na każdym urządzeniu marki Prestigio działającym pod kontrolą systemu Android.

MultiPhone PAP7600 DUO
MultiPhone PAP7600 DUO

Wielu użytkowników smartfonów i tabletów korzysta ze swoich mobilnych urządzeń zamiast nawigacji PND, dlatego ucieszy ich możliwość bezpłatnego używania pełnej wersji mapy Navitel na MultiPadach i MultiPhone’ach Prestigio. Zaawansowane planowanie trasy , ulice w formacie 3D, asystent zmiany pasa czy śledzenie warunków pogodowych na żywo, to kluczowe funkcjonalności aplikacji – podkreśla Tobiasz Jankowski, dyrektor handlowy w firmie Asbis.

Prestigio MultiPhone PAP7600 DUO: 6-calowy phablet Dual-SIM z NFC

Navitel, jest liderem rynku nawigacji w Rosji i Europie Wschodniej. Dokładność i aktualność map tego dostawcy opiera się na pracy działu GEO-analitycznego, który za pośrednictwem 20 dedykowanych samochodów codziennie gromadzi informacje o 5000 kilometrów dróg. Aplikacja nawigacyjna Navitel, oprócz zaawansowanych możliwości planowania trasy przejazdu, oferuje także ciekawe funkcje społecznościowe, takie jak „Navitel Przyjaciele”, która umożliwia wygodną komunikację w czasie rzeczywistym i lokalizowanie znajomych na mapie.

W ramach współpracy marki Navitel z Prestigio użytkownicy, którzy pomyślnie zainstalowali mobilną aplikację na swoich urządzeniach mogą bezpłatnie przez 90 dni testować pełną wersję programu. Następnie, po upływie okresu testowego klienci będą mogli wykupić licencję w celu dalszego korzystania z nawigacji.

źródło: Prestigio

KanAutor |2014-06-10T14:58:54+02:0010 czerwca 2014 14:58|Kategorie: Android, Inne, Nawigacje, Newsy, Promocje, Sprzęt|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.