Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-AutoPilot: przyjazna nawigacja, nowe mapy

AutoPilot: przyjazna nawigacja, nowe mapy

Popularny program do nawigacji, autorstwa czeskiej firmy MapFactor, do którego łódzka spółka Emapa dostarcza dane mapowe, właśnie pojawił się na rynku w nowej, uaktualnionej wersji. Ostatnia, 13. wersja programu wyposażona została w mapę Polski z września 2013.

Najnowsze dane mapowe (MapSet Polska) znacznie odbiegają od zawartej dotychczas w programie mapie Polski z grudnia 2012 roku. W porównaniu z poprzednią edycją programu AutoPilot, przybyło prawie 10tyś km dróg, 36 nowych planów miejscowości, 221 miejscowości oraz ponad 4000 punktów użyteczności publicznej (POI). Znacznie wzrosła liczba punktów adresowych, bo aż o ponad 130 tyś i sięgnęła już niebagatelnej liczby 2,4 mln. Najnowsze dane mapowe, każdy użytkownik urządzeń wyposażonych w systemy Windows CE, Windows mobile oraz Pocket PC może przez 7 dni testować bezpłatnie pobierając demo programu ze strony internetowej http://www.autopilot.pl/demo/.

AutoPilot to przyjazny program do nawigacji dla ceniących prostotę tradycjonalistów, korzystających z urządzeń typu Pocket PC oraz PND. Jest to aplikacja stworzona z myślą o użytkowniku – prosta w obsłudze, funkcjonalna, a zarazem wyposażona w jedną z najpopularniejszych na rynku nawigacji mapę Polski. AutoPilot kierowany jest przede wszystkim do użytkowników indywidualnych nawigacji. Jednak ze względu na zawartą domyślnie w programie opcję Truck stanowi także w pełni wystarczające narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Program występuję również w 2 wersjach wyposażonych w mapę Europy od cenionego dostawy, firmy TomTom: AutoPilot Europa oraz AutoPilot Europa Truck (zawierający utrudnienia dla pojazdów ciężarowych podróżujących po krajach europejskich).

Od listopada produkt w najnowsze wersji dostępny jest w sprzedaży na: www.autopilot.pl/sklep/.

źródło: AutoPilot

Kan

Autor |2013-11-22T07:49:28+01:0022 listopada 2013 07:49|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. Rafa 22 listopada 2013 w 08:07 - Odpowiedz

  Naviexpert taniej wychodzi a równie dokładny a może i lepiej…….
  120 zł za to trochę za dużo.

 2. jogi 22 listopada 2013 w 08:14 - Odpowiedz

  Taki zestaw wszędzie się sprawdzi, nad wodą, na pikniku, nawet w domu gdy akurat będzie zanik prądu… ulubiona muzyka i najświeższe informacje zawsze dostępne, razem z przenośnym źródłem zasilania ZTE.

 3. jogi 22 listopada 2013 w 08:16 - Odpowiedz

  Z bankiem energii ZTE to będzie koncert roku 🙂

 4. juha 22 listopada 2013 w 10:29 - Odpowiedz

  Heheheh, popularny, a to dobre, a do tego Windows Mobile, kto tego jeszcze używa?
  „wyposażonych w systemy Windows CE, Windows mobile oraz Pocket PC” Pocket PC nie jest systemem …. 🙂

 5. BlasterM 23 listopada 2013 w 13:26 - Odpowiedz

  Jak się domyślam, specjalizacja w zakresie obsługi ruchu ciężarowego jest czynnikiem powodującym, że produkt dedykowany archaicznym urządzeniom znajduje wciąż nabywców.

 6. ferdar 23 listopada 2013 w 13:54 - Odpowiedz

  Ja jednak też zostanę przy NaviExpercie. I sporo promocji ostatnio dają, W jednej zdobyłem 3 miechy abonamentu za darmo a wczoraj na fejsie dodatkowe 2 tygodnie. Więc po co kupować coś innego?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile