Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-Becker: system pokonywania korków TMC już w miastach

Becker: system pokonywania korków TMC już w miastach

Marka Becker wprowadza kolejne udogodnienie dla kierowców: kanał wiadomości o ruchu na drogach TMC z funkcją informowania o korkach w miastach na żywo. Usługa dostarczana przez firmę MediaMobile wspomaga płynną i bardziej ekologiczną jazdę samochodem bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z przesyłaniem danych.

W odróżnieniu od innych systemów przekazywania informacji o ruchu na drogach, transmisja danych TMC jest darmowa i nie wymaga podłączenia do Internetu przez modem lub Bluetooth. Dodatkowo została wprowadzona regionalizacja, co oznacza, że użytkownik otrzymuje wszystkie informacje TMC w swoim regionie. Informacje o ruchu drogowym są aktualizowane na bieżąco. Użytkownicy otrzymają informacje o korkach zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach, utrudnieniach w ruchu drogowym (roboty drogowe, zwężenia dróg, wypadki, zatory na drogach międzymiastowych i lokalnych) oraz o warunkach meteorologicznych.

System pokazuje utrudnienia w ruchu z podziałem na rodzaje (korki, wypadki, roboty drogowe, zwężenia ulic), a kierowca jest automatycznie informowany o zdarzeniach na wyznaczonej trasie. Gdy zajdzie taka potrzeba na podstawie otrzymanych informacji urządzenie przekalkuluje trasę proponując objazd. Kierowca zostanie poinformowany o długości objazdu oraz o zaoszczędzonym czasie. Użytkownik znając przybliżoną godzinę dojazdu do celu może odpowiednio wcześniej wyjechać i uniknie chaotycznych prób objazdu zakorkowanych ulic. Funkcja pomaga też zaoszczędzić paliwo, co ma pozytywny wpływ na środowisko i pozwala ograniczyć wydatki.

Funkcja zostanie udostępniona pod koniec kwietnia 2011 roku dla nowej linii urządzeń nawigacyjnych Becker.

źródło: Becker

Kan

Autor |2011-04-19T14:01:31+02:0019 kwietnia 2011 14:01|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. A_A 20 kwietnia 2011 w 07:22 - Odpowiedz

    że niby w polandii ??

    bo zadnej informacji niewidze gdzie to niby wprowadzają

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile