Jesteś tutaj:-, myPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony, Zdrowie-myPhone 1080 z infolinią opiekuńczo-medyczną Pol-Assistance

myPhone 1080 z infolinią opiekuńczo-medyczną Pol-Assistance

Wczoraj 29 marca 2011 r. odbyła się konferencja prasowa firm Pol-Assistance i myPhone, promująca specjalną edycję telefonu myPhone 1080 Duro z dostępem do innowacyjnej infolinii medyczno-opiekuńczej obsługiwanej przez Pol-Assistance.

Zestaw: myPhone 1080 z infolinią opiekuńczo-medyczną Pol-Assistance
Zestaw: myPhone 1080 z infolinią opiekuńczo-medyczną Pol-Assistance

Ideą przewodnią wspólnego projektu obu firm jest wyjście naprzeciw potrzebom stale rosnącej i tym samym coraz bardziej istotnej grupy klientów, jaką są osoby w starszym wieku oraz osoby, które nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszym świecie przepełnionym nowymi technologiami.

Producent telefonów myPhone zapewnia ze swej strony nowoczesny, ale bardzo prosty w obsłudze telefon ze specjalnie dedykowanej serii myPhone Simple Life – urządzeń przyjaznych dla użytkownika. Model 1080 DURO o długim czasie czuwania wyposażony jest w „mówiącą” klawiaturę, proste menu wyświetlane na kolorowym, kontrastowym wyświetlaczu, głośne dzwonki, elegancką obudowę z metalu i tworzyw sztucznych oraz duże, czytelnie opisane klawisze. Posiada też przycisk SOS w tylnej części obudowy, umożliwiający kontakt z infolinią Pol-Assistance.

Zestaw: myPhone 1080 z infolinią opiekuńczo-medyczną Pol-Assistance
Zestaw: myPhone 1080 z infolinią opiekuńczo-medyczną Pol-Assistance

Działająca od ponad 17 lat na rynku usług assistance i call center firma Pol-Assistance gwarantuje natomiast całodobowy kontakt z lekarzem oraz wykwalifikowanym personelem, będącym w stanie zorganizować dostawę leków oraz udzielić informacji na temat m.in. zasad dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, placówek medycznych, profilaktyki zdrowotnej.

Promocyjna sprzedaż zestawu myPhone 1080 DURO z infolinią Pol-Assistance oraz kartą startową Play Fresh rozpocznie się 1 kwietnia w największych sieciach sprzedaży i potrwa przez kolejnych 6 miesięcy, a sugerowana cena detaliczna zestawu będzie niższa aż o 100 złotych od dotychczasowej ceny myPhone 1080 DURO. Telefony z pewnością wyróżnią się na sklepowych półkach charakterystyczną czerwono-żółtą obwolutą z wizerunkiem lekarza.

źródło: myPhone

Kan

Warto przeczytać:
Test myPhone 1080 DUROAutor |2011-03-30T12:32:54+01:0030 marca 2011 12:32|Kategorie: Dla seniora, myPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony, Zdrowie|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. jurny 30 marca 2011 w 16:29 - Odpowiedz

    muszę powiedzieć, że to już naprawdę jest coś, widać że czuwają co naprawdę potrzebne jest seniorom

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.