Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Sprzęt, Top7-Nowe funkcje wyświetlacza Quick View w Motorola razr z Androidem 10

Nowe funkcje wyświetlacza Quick View w Motorola razr z Androidem 10

Motorola przygotowała przełomowe rozwiązanie programowe, które wraz z unikatowym wyświetlaczem Quick View umożliwia interakcję z telefonem w zupełnie nowy sposób. Aktualizacja systemu modelu razr do wersji Android 10 znacznie doskonali i rozszerza funkcjonalność wyświetlacza Quick View.

 

Szybsze opcje pozostawania w kontakcie

Do ulubionych kontaktów można zadzwonić bez otwierania telefonu — aby do nich przejść, wystarczy przeciągnąć w lewo palcem po wyświetlaczu Quick View. Komunikacja jest teraz jeszcze łatwiejsza, ponieważ dzięki nowej funkcji Smart Reply i nowej klawiaturze wyświetlacza Quick View można czytać wiadomości z najpopularniejszych komunikatorów oraz na nie odpowiadać.

Nowe funkcje wyświetlacza Quick View w Motorola razr z Androidem 10

 

Nowy sposób robienia selfie

Rozbudowane funkcje aparatu przedniego Quick View w smartfonie razr umożliwiają teraz robienie selfie na nowe sposoby, kiedy urządzenie jest zamknięte. Użytkownicy mają do dyspozycji więcej trybów aparatu, takich jak Grupowe selfie, Tryb portretu czy Kolor dodatkowy. Do aparatu można również przejść zwykłym przeciągnięciem palca. Kiedy razr jest zamknięty i odblokowany, aparat można otworzyć, przeciągając palcem w prawo lub używając funkcji Szybkie zdjęcia, która włącza aparat po pokręceniu nadgarstkiem.

Nowe funkcje wyświetlacza Quick View w Motorola razr z Androidem 10

Więcej aplikacji na wyciągnięcie ręki

Android 10 oferuje jeszcze lepszą funkcjonalność i kompatybilność z najczęściej używanymi aplikacjami. Bezpośrednio z wyświetlacza Quick View można teraz przejść do nawigacji w Mapach Google i odtwarzaczy muzycznych ulubionych serwisów, takich jak Spotify, YouTube Music czy Pandora. Na tym nie koniec dodatkowych opcji — na wyświetlaczu Quick View można też zaprezentować własny styl, dobierając nowe motywy.

 

Nowe funkcje wyświetlacza Quick View w Motorola razr z Androidem 10

 

Do tej pory Motorola razr w Polsce była dostępna jedynie w ofercie Orange. W ciągu tego tygodnia trafi do sprzedaży detalicznej w RTV Euro AGD, Media Expert oraz x-kom. Sugerowana cena detaliczna wynosi 7299 zł.

 Autor |2020-05-12T14:44:22+02:0012 maja 2020 14:44|Kategorie: Motorola, Newsy, Operatorzy, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Olgierd 13 maja 2020 w 15:05 - Odpowiedz

    Zastanawiałem się właśnie czy nie zmienić sobie telefonu na taki otwierany bo denerwują mnie te coraz to większe smartfony ten wygląda całkiem fajnie. Chętnie obejrzę go na żywo jak już będzie dostępny np w media expert

    • subar 21 maja 2020 w 18:02 - Odpowiedz

      Fajnie, że będzie w me (mam najbliżej). Podoba mi się ten pomysł z klapką

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.