Jesteś tutaj:-, Top7, UPC-UPC Polska rozszerza zasięg 1Gb/s internetu do 2,5 miliona gospodarstw domowych

UPC Polska rozszerza zasięg 1Gb/s internetu do 2,5 miliona gospodarstw domowych

UPC Polska kontynuuje swoją strategię ekspansji gigabitowej infrastruktury, wspierając tym samym cyfrową transformację biznesu i społeczeństwa, przyspieszoną przez pandemię COVID-19.

Dzięki uruchomieniu internetu 1Gb/s w Lublinie, Rzeszowie i Gliwicach, nasza gigabitowa usługa jest dostępna w 62 miastach, obejmując tym samym 2,5 miliona gospodarstw, co stanowi 70% zasięgu naszej sieci. To dowód naszego zaangażowania w inwestycje i rozwój najlepszego internetu i cyfrowej rozrywki, które są kluczowe dla tworzenia gospodarki cyfrowej i społeczeństwa gigabitowego, szczególnie w trakcie pandemii COVID-19 – Robert Redeleanu, Prezes UPC Polska

 

Do tej pory z prędkości gigabitowej mogli korzystać m.in. mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy, Krakowa, Rudy Śląskiej, Tychów, Lubina, Gdyni czy Sopotu.
Internet o prędkości 1 Gb/s to rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jest obsługiwany przez innowacyjny modem Giga Connect Box, który zapewnia nie tylko szybkość, ale także najwyższą jakość Wi-Fi, między innymi dzięki systemowi Smart Wi-Fi, który inteligentnie zarządza siecią bezprzewodową, umożliwiając stabilne korzystanie z internetu na wszystkich urządzeniach.
Źródło:
upc.pl


Autor |2020-05-12T14:28:07+02:0012 maja 2020 14:28|Kategorie: Newsy, Top7, UPC|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.