Jesteś tutaj:-, Internet, Microsoft, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Połączenia za pomocą smartfona z Windows 10 stały się dostępne dla wszystkich

Połączenia za pomocą smartfona z Windows 10 stały się dostępne dla wszystkich

W systemie Windows 10 od ponad roku istnieje aplikacja Your Phone. To pozwala bezpośrednio na komputerze otrzymywać powiadomienia ze smartfona, czytać wiadomości i przeglądać galerię. A w styczniowej aktualizacji pojawiła się funkcja połączeń.

Teraz można już odbierać połączenia, wybierać numery, rozmawiać, odrzucać połączenia bezpośrednio z komputera, nawet jeśli smartfon znajduje się w innym pokoju. W tym przypadku połączenie jest nadal wykonywane na smartfonie, a dźwięk jest przesyłany do komputera. Najważniejsze jest to, żeby urządzenia były w tej samej lokalnej sieci Wi-Fi.

Rozszerzony zestaw funkcji aplikacji Your Phone jest dostępny tylko dla smartfonów z systemem Android. W przypadku iPhone większość funkcji w tym połączenia nie działa, ponieważ Apple ma skonfigurowany ekosystem tylko dla swoich urządzeń. Ponadto Microsoft wyda w tym roku swój pierwszy smartfon z Androidem, więc przygotowuje system operacyjny do pracy z nowym urządzeniem.

 

Połączenia za pomocą smartfona z Windows 10 stały się dostępne dla wszystkich

 

Aby skonfigurować połączenia na komputerze i smartfonie, trzeba zainstalować aplikację Your Phone i połączyć je z jednym kontem, informuje MSpoweruser. Funkcja była dostępna dla testerów Windows Insider od grudnia ubiegłego roku, a teraz jest dostępna dla wszystkich.Autor |2020-01-29T12:18:46+02:0029 stycznia 2020 12:18|Kategorie: Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.