Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-Windows Phone 7 kończy żywot

Windows Phone 7 kończy żywot

Z informacji przekazanych przez Microsoft wynika, że pomoc techniczna w ramach wsparcia podstawowego, dla mobilnych okienek w wersji Windows Phone 7.8 kończy się 9 września 2014.


Wydawane okresowo aktualizacje oprogramowania Windows Phone pozwalają uzyskiwać dostęp do nowych funkcji opracowywanych na prośby użytkowników oraz maksymalizować wydajność telefonu. Wsparcie dodatkowe jest świadczone przez 5 lat i obejmuje bezpłatne aktualizacje zabezpieczeń oraz płatną pomoc techniczną w zakresie poprawek. Ponadto w okresie wsparcia dodatkowego firma Microsoft nie będzie akceptować żądań dotyczących zmian projektu lub nowych funkcji.

Obecnie Microsoft Mobile skupia się na Windows Phone 8 i 8.1 oraz nowszych wersjach systemu. Warto dodać, że wersja 7.8, wizualnie jest bardzo zbliżona do wersji Windows Phone 8. Aktualizacja ta została udostępniona użytkownikom telefonów, które nie dostały aktualizacji do Windows Phone 8. Wprowadza ona wiele funkcji z wersji Apollo, m.in. nowy ekran startowy. Starsze mobilne okienka już dawno nie otrzymały nowych rozwiązań.

źródło: Microsoft

KanAutor |2014-07-10T14:54:53+01:0010 lipca 2014 14:54|Kategorie: Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. swen 10 lipca 2014 w 15:15 - Odpowiedz

    Jest to bardzo uczciwe rozwiązanie. Decydując się na telefon z Windowsem otrzymujesz okresowe aktualizacje poprawiające system i nawet uwzględniają prośby użytkowników. W androidzie taka sytuacje jest nie do pomyślenia. Płacisz za Samsunga np. 1000 zł i może dostaniesz jedną łatkę i koniec. Kup nową słuchawkę. Bardzo podobna sytuacja wygląda w iPhone. Nie twierdzę że android to czyste zło, ale okresowe aktualizacje dają poczucie bezpieczeństwa i kontakt z klientem – zrobili coś dla mnie, dlaczego kolejny telefon ma nie być Nokią skoro Samsung S3 nie otrzyma już nigdy żadnej aktualizacji?

  2. Prezik 10 lipca 2014 w 18:52 - Odpowiedz

    Niestety nie mogę zgodzić się z powyższa opinia-iPhone 4 produkowany jest już bardzo długo i cały czas jest aktualizowany.

  3. wiek 11 lipca 2014 w 13:46 - Odpowiedz

    Liczby mówią same za siebie jakim systemem jest właśnie WP, niestety opinie jaki to on jest wspaniały nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości gdzie udział w rynku to „aż” 1,9 % szok… ale fani WP do upadłego będą mówić jest super super super…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.