Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Tablety-HP ElitePad 900: elitarny tablet HP z Windows 8

HP ElitePad 900: elitarny tablet HP z Windows 8

HP zaprezentowało nowy tablet HP ElitePad 900, łączący elegancki wygląd z biznesową funkcjonalnością i wsparciem dla produktów klasy korporacyjnej.

Tablet ten został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorstwach prywatnych, publicznej służbie zdrowia i handlu. Umieszczony w rozwiązaniu HP ElitePad Smart Jackets, zapewnia jeszcze więcej opcji połączeń i przedłuża czas użytkowania baterii, a także wprowadza dodatki umożliwiające dostosowanie urządzenia do wyspecjalizowanych zastosowań.

HP ElitePad 900
HP ElitePad 900

HP ElitePad jest ultrasmukłym, bardzo lekkim tabletem z systemem operacyjnym Microsoft® Windows 8.(2) Jego funkcjonalność sprosta oczekiwaniom szefów działów informatycznych, a atrakcyjny wygląd spodoba się pracownikom. Tablet oferuje rozszerzone zabezpieczenia i łatwość zarządzania znane z komputerów PC serii Elite oraz baterię, która w testach pracowała ponad 115 000 godzin.

HP ElitePad ma wyświetlacz o przekątnej 25,7 cm (10,1 cala) i tylko 9,2 mm grubości. Waży zaledwie 0,68 kg, a dzięki ergonomicznej formie jest doskonale dostosowany do dłoni. Wyświetlacz o proporcjach 16: 10 maksymalizuje obszar wyświetlania i sprawdza się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych aplikacji biznesowych, jak i materiałów wideo. HP ElitePad jest precyzyjnie wykonany, znakomicie wykończony i dostosowany do potrzeb użytkowników. Zastosowano w nim materiały najwyższej klasy, takie jak aluminium i tworzywo Corning Gorilla Glass 2.

Wyposażony w procesor mobilny Intel nowej generacji, HP ElitePad zapewnia wydajność komputera PC użytkownikom mobilnym. Zgodność ze standardem Intel x86 umożliwia obsługę istniejących aplikacji biznesowych.Urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem systemu operacyjnego Windows 8 i pozwala na wprowadzanie danych metodą dotykową, głosową lub za pomocą rysika. HP ElitePad ma dużą sprawność energetyczną i jest wygodny w użyciu jak smartfon. Jest zgodny z tradycyjnymi aplikacjami Windows
i można go łatwo zintegrować z istniejącymi środowiskami informatycznymi.

Unikatowy, zwiększający produktywność ekosystem HP Smart Jackets i dodatkowe akcesoria zaprojektowane specjalnie dla HP ElitePad rozszerzają możliwości tabletu i przekształcają go w kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw:

  • HP ElitePad Productivity Jacket obejmuje zintegrowaną klawiaturę, porty komunikacyjne, czytnik kart SD oraz regulację kątów widzenia. Zwiększa komfort użytkowania urządzenia.
  • HP ElitePad Expansion Jacket dodaje porty USB, HDMI i inne porty komunikacyjne, które zapewniają użytkownikowi lepsze możliwości pracy w podróży. Opcjonalna bateria HP ElitePad Jacket dodatkowo przedłuża czas korzystania z urządzenia.
  • HP ElitePad Rugged Jacket podnosi poziom bezpieczeństwa urządzenia, a stacja dokowania HP ElitePad umożliwia przekształcenie tabletu w komputer biurkowy klasy korporacyjnej poprzez podłączenie do niego dodatkowej klawiatury i monitora. Pozwala też na jednoczesne ładowanie tabletu. Można również skonfigurować tablet jako dodatkowy ekran, co jest szczególnie przydatne w przypadku równoczesnego wykonywania wielu zadań.
  • Funkcja HP Executive Tablet Pen umożliwia pisanie wiadomości i notatek ręcznie, bezpośrednio na ekranie, a następnie zapisanie ich lub przekształcenie w tekst drukowany celem wykorzystania w innych aplikacjach.

Tablet HP ElitePad jest wyposażony w dwie kamery: przednią pracującą w technologii 1080p oraz tylną o rozdzielczości 8 MP z doświetleniem LED. Wbudowane oprogramowanie CyberLink YouCam umożliwia użytkownikom komunikację twarzą w twarz, tworzenie filmów wideo w Internecie w standardzie HD(5) oraz nagrywanie filmów szkoleniowych bez ponoszenia wysokich kosztów produkcji.

Nowa aplikacja HP PageLift, opracowana przez HP Labs, główną jednostkę badawczą HP, automatycznie koryguje oraz prawidłowo oświetla i ustawia zdjęcia informacji zapisanych na tablicy ściennej, dokumentów sporządzonych na papierze lub innych materiałów, dzięki czemu użytkownik może korzystać z takich treści i udostępniać je bez konieczności ręcznej edycji.

Użytkownik może łatwo drukować treści bezpośrednio z tabletu HP ElitePad na dowolnej drukarce HP z aktywnym oprogramowaniem ePrint lub na sieciowej drukarce HP bez potrzeby pobierania sterowników. Oprogramowanie HP ePrint pozwala na zdalne drukowanie w ponad 24 000 miejsc, takich jak hotele lub punkty usługowe dla firm. Tablet HP ElitePad ułatwia również małym grupom roboczym połączenie z HP Wireless Hotspot — aplikacją do komputerów biurkowych, która umożliwia współużytkowanie bezprzewodowego łącza internetowego i sieci.

Funkcjonalność urządzenia dodatkowo zwiększa pakiet CyberLink Media, który umożliwia tworzenie treści audio i wideo oraz zarządzanie nimi za pomocą takich samych, łatwych w obsłudze interfejsów, jak w innych komputerach HP dla firm. Użytkownik może zapisywać i odsłuchiwać nagrania audio za pomocą zestawu stereofonicznych słuchawek z mikrofonem, z wykorzystaniem narzędzia SRS Audio poprawiającego jakość dźwięku.

W zarządzaniu informacjami pomaga aplikacja Evernote, która gromadzi, zapisuje i synchronizuje dane na wszystkich urządzeniach oraz umożliwia ich bardzo szybkie wyszukiwanie. Oprogramowanie Skitch ułatwia pracownikom współpracę poprzez szybkie umieszczanie na obrazach napisów lub uzupełnień.

Tablet HP ElitePad oferuje długi czas użytkowania bez ładowania, stabilny obraz, trzyletnią ograniczoną gwarancję przy wykupionej usłudze HP Care Pack oraz serwis HP Global Series Support, czyli wszystko, czego szefowie działów informatycznych mogą oczekiwać od tabletu dla firm. Jest łatwy w obsłudze i naprawie. Opcjonalne, unikatowe w branży narzędzie dla użytkowników, którzy chcą samodzielnie serwisować urządzenie, umożliwia dostęp do panelu, baterii, płyty głównej i obudowy stanowiącej jedną całość (unibody). W rezultacie firma unika przestojów i ryzyka związanego z przekazaniem urządzeń, wraz z wrażliwymi danymi, do naprawy w zewnętrznym punkcie usługowym.

Firmy docenią również ochronę danych, urządzenia i tożsamości za pomocą rozwiązania HP Client Security, obejmującego narzędzia HP BIOS Protection, Security Manager i HP Drive Encryption. Bezpieczeństwo zwiększają również funkcje Device Access Manager, Computrace i Sparekey.

Urządzenie jest zgodne ze standardem x86 i obsługuje rozwiązania HP Client Management, co ułatwia jego wdrożenie oraz bieżącą obsługę i serwis. Pakiet LANDesk Management Suite dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo tabletu i ułatwia zarządzanie nim. Oferuje zestaw narzędzi do lokalizowania zgubionych lub skradzionych urządzeń oraz zabezpieczania danych, które się na nich znajdują, do zdalnego pobierania informacji z kart SIM w celu ich masowej aktywacji w bezprzewodowej sieci rozległej WWAN, a także do wdrażania reguł geograficznych w celu zdalnego blokowania tabletów bądź pełnego lub selektywnego usuwania danych.

Dostępność
Tablet HP ElitePad 900 zostanie wprowadzony do sprzedaży w lutym 2013 r.

źródło: HP

Kan

Autor |2012-10-29T16:46:12+01:0029 października 2012 16:46|Kategorie: Microsoft, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile