Jesteś tutaj:-, Inne, Microsoft, Newsy, Telefony-Program TV od WP.PL dostępny w telefonach z systemem operacyjnym WP 7.5

Program TV od WP.PL dostępny w telefonach z systemem operacyjnym WP 7.5

Program TV – aplikacja na urządzenia mobilne z portfolio Wirtualnej Polski, jest już dostępna w smartfonach z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5. To kolejne – po Info WP.PL – wdrożenie Wirtualnej Polski dedykowane temu systemowi.

Program TV WP7
Program TV WP7

Program TV od WP.PL umożliwia posiadaczom telefonów z systemem WP7.5 przeglądanie w dowolnym miejscu i czasie ramówki blisko 300 kanałów telewizyjnych, w tym 139 polskojęzycznych. Co więcej, aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości systemu operacyjnego Windows Phone 7.5. Jest intuicyjna i została wyposażona w wygodny interfejs.

Program TV WP7
Program TV WP7

Użytkownik ma więc do dyspozycji m.in. opcję „przypnij do ekranu startowego”, czyli dostęp do aktualnego programu TV zawsze na pulpicie telefonu, za pomocą tzw. kafelków. Użytkownik może umieścić na ekranie głównym zarówno całą aplikację, jak i pojedyncze ulubione kanały telewizyjne. Do swojej dyspozycji ma też dwie skórki – jasną i ciemną.

– ,i>Udostępniamy jak dotąd 17 aplikacji dostosowanych do 3 systemów operacyjnych. Liczba ich ściągnięć sięgnęła 600 tys. Stawiamy na mobile, stąd intensywne prace nad dostosowywaniem do urządzeń mobilnych naszych najlepszych i najpopularniejszych serwisów oraz usług – wyjaśnia Bartosz Czechowicz, Kierownik Projektów w Wirtualnej Polsce. Byliśmy pierwszym portalem, który udostępnił użytkownikom aplikację mobilną na urządzenia z Windows Phone 7.5. Info WP.PL już od jesieni ubiegłego roku zapewnia posiadaczom smartfonów z systemem WP7.5 stały dostęp do kluczowych treści Wirtualnej Polski. Teraz oddaliśmy im bijącą rekordy popularności na innych systemach operacyjnych, aplikację Program TV. Chcemy zapewniać użytkownikom optymalny dostęp do naszych produktów – dodaje.

Program TV na urządzenia z systemem WP 7.5 posiada także funkcje społecznościowe („podziel się” za pomocą smsa, e-maila i Facebooka) oraz opcję ustawiania przypomnienia o zbliżającej się emisji wybranego programu. Aplikację można bezpłatnie pobrać z marketplace Windows Phone 7.5.

źródło: WP

KanAutor |2012-02-17T12:30:12+02:0017 lutego 2012 12:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Microsoft, Newsy, Telefony|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Ja 17 lutego 2012 w 18:47 - Odpowiedz

    Obudził się.
    Ta aplikacja funkcjonuje już jakieś pół roku.

  2. dawis 18 lutego 2012 w 18:56 - Odpowiedz

    Ta aplikacja funkcjonuje już jakieś pół roku. Coś się spóźnili

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.