Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, LG, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG wspiera cyfrową transformację dzięki platformie walidacyjnej na bazie AI do części samochodowych

LG wspiera cyfrową transformację dzięki platformie walidacyjnej na bazie AI do części samochodowych

LG i Altair opracowują algorytm analizy danych do symulacji wydajności i niezawodności komponentów pojazdów

LG Electronics we współpracy z firmą Altair, globalnym dostawcą rozwiązań z zakresu informatyki i sztucznej inteligencji (AI), opracowały platformę walidacyjną na bazie AI, która zapewnia lepszą weryfikację niezawodności komponentów pojazdów. Dzięki integracji technologii cyfrowej transformacji z procesem rozwoju, LG może dostarczać globalnym producentom samochodów zaawansowane rozwiązania inforozrywkowe o najwyższej jakości i niezawodności.

Do tej pory proces opracowywania zaawansowanych elementów pojazdów opierał się wyłącznie na testach fizycznych, a wszystkie ich wyniki były weryfikowane ręcznie. Przeprowadzona niedawno przez LG cyfryzacja testów i weryfikacji zapewni nie tylko oszczędność czasu oraz zmniejszy koszty, ale też zwiększy niezawodność danych i produktów.

Nowa platforma potrafi dokładnie przewidywać i mierzyć wydajność produktu od najwcześniejszych etapów walidacji projektu. Za pomocą algorytmu uczenia maszynowego analizuje szeregi czasowe, wizualizacje analizy danych i inne funkcje, które dodatkowo wzmacniają już i tak rygorystyczny system weryfikacji komponentów LG.

 

image processing20221109 832914 8ccohk

 

Szczegółowe raporty tworzone przez nową platformę walidacyjną firmy LG na bazie AI obejmują testowanie elementów pojazdów oraz wsparcie automatycznego przetwarzania danych. Pozwolą one firmie ocenić jakość niewprowadzonych jeszcze na rynek produktów z dużo większą precyzją. Dzięki ciągłej ścisłej współpracy między LG i Altair zaawansowana platforma ma zapewnić niezawodność produktów na poziomie 90 procent lub wyższym.

Zwiększając wydajność w kluczowych obszarach, nowa platforma jest w stanie przeprowadzić wiele testów, przeanalizować ich wyniki i dostarczyć szereg znaczących wskaźników wydajności. W przyszłości LG rozszerzy wdrażanie technologii AI w różnych procesach, od planowania produktów po produkcję masową.

 

Firma LG jest zaangażowana w cyfrową transformację swojej globalnej działalności. Wykorzystuje najnowsze technologie DX w celu zwiększenia możliwości w zakresie badań i rozwoju oraz osiągnięcia optymalnego zarządzania zasobami. Nasza nowa platforma weryfikacji wykorzystująca sztuczną inteligencję jest ważnym etapem cyfryzacji w biznesie części samochodowych, gdzie niezawodność jest najważniejsza — powiedział Eun Seok-hyun, prezes LG Vehicle Component Solutions (VS) Company.Autor |2022-11-09T11:49:30+01:009 listopada 2022 14:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, LG, Newsy, Oprogramowanie, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.