Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, PC i Laptopy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Pierwszy w historii firmy gamingowy laptop LG UltraGear zapewnia maksymalną moc i wygodę

Pierwszy w historii firmy gamingowy laptop LG UltraGear zapewnia maksymalną moc i wygodę

Firma LG Electronics zaprezentowała dziś swój pierwszy laptop do gier (model 17G90QTM), rozszerzając tym samym linię UltraGearTM. Wyróżniony nagrodą CES 2022 Innovation Award laptop o potężnej wydajności i eleganckiej konstrukcji zapewnia doskonałe wrażenia w grach i swobodę korzystania z niego w dowolnym miejscu i czasie.

Przenośna platforma do gier firmy LG jest wyposażona w procesor Intel® Tiger Lake H 11. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForcerTM RTX 3080 Max-Q, dwukanałową pamięć i ultraszybki podwójny dysk SSD. Dzięki specyfikacji z najwyższej półki i 17-calowemu ekranowi IPS z czasem reakcji 1 milisekundy* i częstotliwością odświeżania 300 Hz, laptop do gier LG UltraGear zapewnia wciągającą, płynną rozgrywkę nawet w najbardziej wymagających graficznie grach. Ponadto, system chłodzenia LG z komorą parową utrzymuje odpowiednie temperatury w laptopie, nawet gdy jest on eksploatowany do granic możliwości.

Dzieląc DNA z lekkimi laptopami LG gram, 17G90Q ma opływową, bardzo poręczną konstrukcję. Nowy, smukły laptop oferuje duży ekran i imponujący akumulator o pojemności 93 Wh, zachowując przy tym smukłość poniżej 21,4 milimetra i wagę poniżej 2,7 kilograma. Laptop do gier LG UltraGear jest wyposażony w aluminiową obudowę, która zapewnia styl i trwałość, a skrzydlata plakietka UltraGear na jego zewnętrznej stronie wyraźnie informuje o mocy i jakości, z których znana jest marka LG.

eedff00d8e16e5d4bdf36150bef65755

Model 17G90Q optymalizuje wrażenia w grach dzięki oprogramowaniu do gier firmy LG – LG UltraGear Studio, które pozwala użytkownikom dostosować opcje związane z grami i śledzić w czasie rzeczywistym różne dane dotyczące wydajności – w tym taktowanie procesora, TDP i taktowanie układu graficznego oraz szybkość udostępniania pamięci. W celu uzyskania całkowicie wyjątkowej konfiguracji użytkownicy mogą wybrać i zastosować inny kolor do każdego klawisza klawiatury RGB.

Oprócz dowolnej personalizacji, szybkości i doskonałej jakości obrazu, laptop do gier LG UltraGear zapewnia realistyczny, trójwymiarowy dźwięk dzięki wbudowanemu systemowi głośników dwukanałowych. Dzięki obsłudze technologii DTS:X Ultra głośniki precyzyjnie oddają kierunkowość i lokalizację dźwięków w środowisku gry, pomagając graczom łatwiej odnaleźć kolegów z drużyny i wytropić wrogów. Co więcej, w 17G90Q znajduje się Intel® Killer™ Wireless, który pomaga zagwarantować szybkie i stabilne połączenie sieciowe dostarczające najlepsze doświadczenia z gier online.

 

bcf746eece9a7ef5122f84d221b3e2bf

 

Laptop do gier LG UltraGear ma wszystko, co potrzebne, aby zmierzyć się z najnowszymi grami, zapewniając płynną, responsywną rozgrywkę, której chcą wszyscy gracze. Nasz pierwszy w historii laptop do gier, 17G90Q, wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów dzięki wysokiej klasy specyfikacji, dużemu, wysokiej jakości ekranowi oraz eleganckiej, lekkiej konstrukcji, która maksymalizuje wygodę i przenośność. – Seo Young-jae, starszy wiceprezes i szef jednostki biznesowej IT w LG Electronics Business Solutions Company.

 

Pierwszy laptop do gier firmy LG będzie początkowo dostępny w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej w pierwszym kwartale 2022 roku, a na kolejnych rynkach pojawi się w późniejszym terminie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.