Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, LG, Newsy, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG wprowadza inteligentne i zdrowe samoobsługowe pralnie przyszłości

LG wprowadza inteligentne i zdrowe samoobsługowe pralnie przyszłości

Specjalnie dla mieszkańców miast, którym zależy na czystej odzieży w przyjaznym dla użytkownika środowisku.

LG Electronics (LG) zaprezentowała pierwszą zlokalizowaną poza krajowym rynkiem testowym inteligentną pralnię samoobsługową, która wyznacza przyszły kierunek rozwoju w tym sektorze. Laundry Lounge to cyfrowa, bezkontaktowa, ogólnodostępna pralnia samoobsługowa w Manili na Filipinach. Została zaprojektowana z myślą o jak najskuteczniejszym i najwygodniejszym praniu zarówno z perspektywy klientów, jak i właścicieli.

 

image processing20210420 27977 sgdarr

 

Pralnie komercyjne są na Filipinach bardzo popularne, ponieważ zaledwie 30 procent filipińskich gospodarstw domowych posiada pralkę, a jeszcze mniej suszarkę. Nawet dla tych 30 procent pralki są zwykle niewielkie, co w przypadku większych rodzin oznacza konieczność włączania kilku prań z rzędu. Z tego względu pralnie komercyjne cieszą się na Filipinach sporą popularnością i są uważane za dobrą inwestycję – co roku otwiera się tam aż 1500 nowych placówek tego rodzaju.

 

image processing20210420 30442 pfz4j5

 

Jednak na skutek pandemii korzystanie z pralni samoobsługowych budzi u wielu klientów obawy.
Dzięki Laundry Lounge właściciele mogą zdalnie monitorować pralnię, a klienci sprawdzać dostępność pralek i suszarek oraz śledzić przebieg prania i suszenia z dowolnego miejsca. Ponieważ firma LG jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań pralniczych, użytkownicy Laundry Lounge mają gwarancję optymalnej pielęgnacji tkanin w pralkach i suszarkach LG.

Dzięki aplikacji Laundry Lounge pranie w pralni samoobsługowej jest nie tylko prostsze, ale także wygodniejsze. Aplikacja LG – dostępna na urządzenia z systemem Android – umożliwia klientom dokonywanie płatności zbliżeniowych, wcześniejsze rezerwowanie pralki lub suszarki oraz monitorowanie przebiegu prania z domu lub samochodu, aby nie trzeba było czekać w kolejce. Laundry Lounge jest również idealnym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy mogą prowadzić działalność w trybie całkowicie zdalnym. Zgłoszenia, ewentualne awarie urządzeń i wszelkie inne problemy są obsługiwane za pośrednictwem aplikacji, a zatem nie ma potrzeby ciągłego przebywania na miejscu.

Komercyjne modele pralek i suszarek LG są wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji zapewniających higieniczne, delikatne pranie i suszenie odzieży. W każdej pralce wprowadzono specjalną technologię higienizacji. Bęben pralki jest czyszczony przed, w trakcie i po każdym cyklu prania, a komercyjne suszarki LG dezynfekują odzież, usuwając bakterie i inne mikroorganizmy za pomocą gorącego powietrza. Aby zapewnić maksymalną higienę, pralnie Laundry Lounge są wyposażone w szafy parowe LG Styler. Klienci mogą z nich korzystać, aby odświeżyć parą odzież taką jak płaszcze, garnitury czy inne części garderoby, których nie można prać w wodzie.

 

Otwarcie pierwszej cyfrowej pralni Laundry Lounge poza rynkiem testowym potwierdza dążenie LG, aby dostarczyć operatorom i klientom jeszcze inteligentniejszy i bezpieczniejszy sposób na prowadzenie dochodowej pralni. LG Laundry Lounge wprowadza do pralni automatycznych równie inteligentne, co wygodne funkcje – trendy, które naszym zdaniem użytkownicy w miastach naprawdę docenią – powiedział Don Kwack, wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży zagranicznej i marketingu LG Electronics działu Home Appliance and Air Solution.Autor |2021-04-20T11:42:07+02:0020 kwietnia 2021 12:00|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, LG, Newsy, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.