Jesteś tutaj:-, Inne, LG, Newsy, Operatorzy, Plus, Sprzęt, Telefony, Top7-IPLA i Eleven Sports na LG G8X ThinQ Dual Screen. Pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące moc dwóch ekranów

IPLA i Eleven Sports na LG G8X ThinQ Dual Screen. Pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące moc dwóch ekranów

IPLA i Eleven Sports to pierwsze w Polsce aplikacje przygotowane przez sieć Plus, które wykorzystują pełnię możliwości oferowanych użytkownikom przez LG G8X ThinQ Dual Screen. Obydwie aplikacje będą na jednym ekranie wyświetlały treści wybrane przez użytkownika – VOD, transmisje lub kanały linearne. Na drugim ekranie w tym samym czasie będzie można przeglądać bibliotekę materiałów wideo lub wyszukiwać treści w serwisie.

Dedykowane aplikacje IPLA i Eleven Sports to kolejna możliwość wykorzystywania dodatkowego ekranu LG G8X ThinQ Dual Screen. Użytkownicy mogą na przykład na jednym ekranie oglądać film lub mecz, a na drugim wyszukiwać informacje o aktorze, reżyserze czy aktualny program TV. Dwa ekrany można również wykorzystać do jednoczesnego oglądania treści i używania komunikatora.
IPLA i Eleven Sports na LG G8X ThinQ Dual Screen. Pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące moc dwóch ekranów!
Inną funkcją, którą z pewnością docenią rodzice, jest opcja wyświetlania dwóch materiałów jednocześnie, na przykład bajki i filmu czy meczu. Możliwość włączenia dwóch aplikacji w trybie pełnoekranowym i niezależne sterowanie poziomem dźwięku, pozwala na oglądanie dwóch zupełnie innych filmów, meczu i filmu czy też meczu i kreskówki jednocześnie.
LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen dostępny jest na wyłączność w ofercie operatora sieci Plus.
IPLA i Eleven Sports na LG G8X ThinQ Dual Screen. Pierwsze polskie aplikacje wykorzystujące moc dwóch ekranów!
Źródło:

lg.plAutor |2019-11-25T14:40:20+02:0025 listopada 2019 14:40|Kategorie: Aplikacje, Inne, LG, Newsy, Operatorzy, Plus, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.