Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony-LG G4 ma problem z ekranem dotykowym

LG G4 ma problem z ekranem dotykowym

Wygląda na to, że ekran LG G4, skądinąd bardzo ostry i świetnie oddający kolory, zmaga się z istotnym problemem, który zgłasza sporo użytkowników. Chodzi o to, że panel dotykowy często nie rejestruje szybkich stuknięć ani przeciągnięć.


Problem z ekranem został przedstawiony na forum XDA, gdzie rozwinęła się na ten temat szeroka dyskusja. Chodzi o to, że w niektóych egzemplarzach G4 nie działa gest szybkiego stuknięcia lub przeciągania palcem po ekranie. Panel dotykowy po prostu nie rejestruje wtedy żadnego działania z naszej strony, co można sprawdzić, uruchamiając aplikacje testujące ekran. W rezultacie użytkownicy zgłaszają problemy z funkcjami Knock On oraz Knock Code od LG.

Wygląda to tak:

Na XDA stworzono specjalną ankietę, w której użytkownicy G4 mogą określić, czy zaobserwowali problem w swoim egzemplarzu. Wyniki są niepokojące: oddano już ponad 200 głosów, a ponad 60 % z nich potwierdza istnienie usterki. Aby samemu przetestować ekran w smartfonie LG, należy wpisać kod 277634#*#, który przeniesie nas do menu serwisowego, a następnie wejść odpowiednio w: Device Test -> Service Menu – Manual Test -> Touch Draw Test – Manual.

Źródło: Android Authority

SewixAutor |2015-06-15T19:00:50+02:0015 czerwca 2015 19:00|Kategorie: Android, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.