Jesteś tutaj:-, Konkurs, Lenovo, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-Konkurs Lenovo: poznaj swój profil filmowy i wygraj laptopa klasy premium

Konkurs Lenovo: poznaj swój profil filmowy i wygraj laptopa klasy premium

Lenovo przygotowało niespodziankę w postaci konkursu z nagrodami dla wszystkich fanów filmów i seriali. Nie trzeba znać się kinematografii wystarczy, że się ją lubi. Nagrodą główną jest laptop klasy premium – Yoga C930. Oprócz tego producent przygotował wiele innych  nagród.

Lenovo Yoga C930 ma dotykowy ekran IPS 13,9 cali obsługujący technologię HDR Dolby Vision, obrotowy soundbar z systemem Dolby Atmos zapewniający wyjątkowy dźwięk i bateria, której wystarczy nawet na 14,5 godziny pracy.

Lenovo Yoga C930

 

Poznaj swój filmowy profil, odpowiedz na jedno Bardzo Ważne Pytanie i wygraj!

Lenovo wspólnie z twórcami kanałów Jakbyniepaczeć i Tylko Kino, przygotowało test dla miłośników filmów i seriali. Trzeba pochwalić się swoim gustem filmowym i odpowiedzieć na pytanie stworzone przez jurora na bazie Twojego profilu.

Aby przystąpić do zabawy należy odwiedzić serwis LenovoZone.pl i zarejestrować się poprzez formularz konkursowy, dostępny pod adresem  https://lenovozone.pl/blog/yoga-c930-wygrania-w-konkursie-profilmovo/Autor |2019-01-15T13:41:08+01:0015 stycznia 2019 13:41|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Konkurs, Lenovo, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. wiśnia 18 marca 2019 w 22:06 - Odpowiedz

    noo, takie konkursy lubię 😉 i to taki sprzęt do wygrania! używam yogi do pracy i mogę na tym sprzęcie polegać. nic się z nim nie dzieje, nie grzeje się, bateria trzyma tyle ile powinna. polecam zdecydowanie.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.