Już wkrótce 20 urodziny legendarnej marki ThinkPad! Z tej okazji Lenovo Polska zachęca
do udziału w konkursie na poszukiwanie najstarszego ThinkPada w Polsce. Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez aplikację w profilu Lenovo w portalu Facebook. Nagrodą jest najnowszy ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Carbon.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon
– W tym roku legendarny ThinkPad obchodzi swoje 20 urodziny. Przez te wszystkie lata marka wypracowała sobie świetną renomę wśród użytkowników, a znakiem rozpoznawczym ThinkPada jest innowacyjność – mówi Tomasz Byskosz, marketing manager w Lenovo Polska – Częścią naszych 20 urodzin jest konkurs na najstarszego ThinkPada w Polsce. Nagroda jest trochę przewrotna, bo zwycięzca otrzyma nasze najnowsze osiągniecie, czyli ultrabooka X1 Carbon – dodaje Byskosz.
Jeśli posiadacie starszy i odrobinę wiekowy model ThinkPada to jest właśnie konkurs dla Was. Wystarczy, że zgłosicie się do 3 października i możecie wygrać najnowsze dzieło inżynierów Lenovo – ultrabooka ThinkPad X1 Carbon.
X1 Carbon to najlżejszy 14-calowy komputer przenośny na świecie. Dzięki obudowie wykonanej z włókna węglowego sprzęt jest niezwykle lekki i odporny na uszkodzenia. Dodatkowo konfiguracja techniczna wraz z modułem 3G, długi czas na baterii, podświetlana klawiatura i stylowy wygląd czynią z X1 jednym z ciekawszych ultrabooków dostępnych na rynku.
Szczegółowe informacje oraz aplikacja konkursowa na fanpage’u FB Lenovo (https://www.facebook.com/LenovoPolska)
źródło: Lenovo
Kan
Czy będzie mieć pajęczynę między nogami?
Rany, wklejacie te prasowki bez slowa komentarza.. no szkoda gadac. Do rzeczy – jaka znowu mocna konfiguracja… tradycyjnie ultrabookowy Intel 4000 HD: ) Procek niby i7, ale ULV, wiec wydajnosc o wiele slabsza. Przynajmniej jest dobry ekran i dysk (i glownie to wlasnie SSD go tak przyspiesza, jak to ultrabooka ; ). Tutaj DOBRA recenzja: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-ThinkPad-X1-Carbon.80548.0.html , a nie jakies tam brednie producenta. Do minusow dorzucilbym tez cene, minimum 7,5 kafla w takiej konfiguracji to jednak placenie za wage, nowosc i bajery, a nie za faktyczne parametry/wydajnosc czy funkcje, przynajmniej w przewazajacej czesci. Mozna wydac o polowe mniej i miec lepszy sprzet 🙂