Za ok 3 tygodnie rozpocznie się sprzedaż iPhone 11

Jesienna prezentacja Apple odbędzie się 10 września i zaprezentowane zostaną na niej trzy nowe smartfony: iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max.  Przedsprzedaż nowych smartfonów rozpocznie się już 13 września, a sprzedaż – 20 września.

9to5mac iPhone apple

 

Nowe iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max staną się bezpośrednią kontynuacją ubiegłorocznych modeli iPhone XR, XS i XS Max. Apple zdecydował się zmienić schemat nazewnictwa modeli i sprawić, że podstawowa wersja będzie najtańsza.

 

W  droższych wersjach smartfonów Apple – 11 Pro i 11 Pro Max – pojawi się trzecia kamera szerokokątna. W iPhone 11 będzie zwykły moduł i obiektów tele, podobnie jak w zeszłorocznych modelach. Apple zapowiada, że nowy iPhone zaoferuje nowy poziom fotografii mobilnej.

 

9to5mac iPhone apple

W nowych smartfonach światło dzienne ujrzy nowy procesor Apple A13, pojawi się też funkcja Face ID z dużym kątem widzenia i być może nowy (w iPhone) typ złącza, czyli USB Type-C.

Oprócz smartfonów na prezentacji pokazany zostanie nowy MacBook Pro 16. Laptop ma mieć nową klawiaturę i mniejsze ramki wokół wyświetlacza a jego rozmiar będzie podobny do 15-calowej wersji.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.