Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Gadżety, Huawei, Inne, Newsy, Operatorzy, Oprogramowanie, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Tablety, Telefony, Top30, Top7-System Hongmeng najpierw pojawi się na telewizorach Huawei

System Hongmeng najpierw pojawi się na telewizorach Huawei

Wokół systemu Huawei jest  wiele spekulacji i  przecieków i na razie nie wiadomo dokładnie, czego można się spodziewać po Hongmeng. Nowe źródło twierdzi, że firma przygotowuje telewizor ze Smart TV, który opiera się na Hongmeng OS.

Firma Huawei już oficjalnie potwierdziła, że Hongmeng przeznaczony jest nie tylko dla smartfonów —  system będzie działać na komputerach, serwerach i urządzeniach telekomunikacyjnych oraz, jak się okazało – także na telewizorach. Możliwe, że to właśnie telewizor będzie pierwszym urządzeniem działającym pod kontrolą systemu od Huawei.

Marka Honor już zapowiedziała, że Smart TV w telewizorach firmy, będzie służyć nie tylko do wyświetlania treści, ale i do zarządzania inteligentnym domem. Telewizor powinien stać się centrum sterowania oświetleniem, muzyką, kamerami i innymi urządzeniami inteligentnego domu.

Pierwsze smartfony z systemem operacyjnym Hongmeng mają się pojawić w październiku — będą to flagowce Huawei Mate 30 i 30 Pro. Administracja USA poinformowała o częściowym zniesieniu sankcji wobec Huawei, więc możliwe że plany implementacji Hongmeng OS w telefonach sprzedawanych w Europie zostaną odłożone. Pozostaje tylko czekać na informacje od Huawei.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.