Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Foto, Gadżety, Huawei, Inne, Inne, LTE, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Czy Huawei zrezygnuje z wcięcia pod przednią kamerkę w niektórych swoich smartfonach?

Czy Huawei zrezygnuje z wcięcia pod przednią kamerkę w niektórych swoich smartfonach?

Po tym, jak Apple pokazał światu iPhone X z ekranem bez ramek i przycisków, ale z „wcięciem” na kamery, pojawiło sie wiele pozytywnych jak i negatywnych opinii. Wkrótce pojawiło się mnóstwo innych smartfonów, które w podobny sposób kopiują rozwiązanie Apple.

Później niektórzy producenci smartfonów zaczęły rozwiązywać problem „notcha” w inny sposób , na przykład Samsung w swoim Galaxy S10 schował aparat w otwór w ekranie. Inni  zmniejszyli wcięcie do rozmiaru kropli lub ukryli kamerę w wysuwanym module.

Teraz pojawiły się doniesienia, że Huawei projektuje wersję smartfona z ekranem bez ramek i notcha — wszystkie części będą zlokalizowane w zaokrąglonej, górnej części obudowy.

huawei smartfon bez grzywy

Daszek z pogrubieniem w środku i zawężeniem u brzegów pomieści głośnik i kamerę przednią, a także pozwoli zamontować większy wyświetlacz bez kosztownych rozwiązań w postaci wycięć w ekranie lub wysuwanych modułów kamerki.

Informacje techniczne o nowym urządzeniu Huawei na razie nie są dostępne, więc pozostaje tylko czekać.

Źródło:

zdjęcia|: tigermobiles.comZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.