Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej

Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej

Podczas tegorocznej konferencji Huawei Eco-Partner w Fuzhou w Chinach zaprezentowano koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej, którą charakteryzuje hasło – „Any Workload, Any Site, One System”. Zakłada ona wykorzystanie zalet takich rozwiązań jak FusionCube i FusionAccess Desktop Cloud, które są oparte na tej infrastrukturze, co ma pomóc klientom zbudować chmurę typu „wszystko w jednym”.

 

Dzięki innowacyjnej technologii i wydajności, rozwiązania FusionCube i FusionAccess Huawei w najnowszym raporcie IDC zajęły pierwsze miejsca na chińskim rynku rozwiązań hiperkonwergentnych oraz rozwiązań chmurowych do obsługi wirtualnych pulpitów. Ponadto, FusionCube otrzymało status „challenger” w najnowszym zestawieniu Gartner Magic Quadrant, poświęconym infrastrukturze hiperkonwergentnej. Do tej pory jest to jedyne w Chinach hiperkonwergentne rozwiązanie uwzględnione w „magicznych kwadrantach”.

 

Koncepcja infrastruktury hiperkonwergentnej zgodnej z wizją „Any Workload, Any Site, One System” ma pozwolić na zbudowanie infrastruktury w modelu „wszystko w jednym” dla firmowego centrum danych i elementów brzegowych. Umożliwia to obsługę dowolnych obciążeń i pomaga w przejściu od hiperkonwergencji do pełnej konwergencji. Dodatkowo zapewnia bardziej wydajne, niezawodne i uproszczone usługi– powiedział Philip Chiang, Hyper-Converged Intelligent Storage and Data Management General Manager w Huawei.

 

FusionCube od Huawei wykorzystywane jest przez globalne przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje finansowe oraz placówki dydaktyczne i medyczne. M.in. China Everbright Bank, France TF1, Sinopec i COFCO Coca-Cola wykorzystały FusionCube do budowania korporacyjnej platformy chmurowej.

 

Huawei FusionAccess Desktop Cloud Solution używane jest natomiast przez ponad 4000 klientów korporacyjnych i ponad 1,5 miliona użytkowników końcowych w ponad 110 krajach oraz regionach świata. Rozwiązanie jest szeroko stosowane w edukacji, administracji państwowej, finansach, transporcie, dużych przedsiębiorstwach, mediach, służbie zdrowia, energetyce i wielu innych branżach.Autor |2019-04-05T18:38:12+02:005 kwietnia 2019 18:38|Kategorie: Aplikacje, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.