Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Nawigacje, Newsy-Huawei Y6 Pro z iCoyote w wersji premium na 6 mies. za 799 zł

Huawei Y6 Pro z iCoyote w wersji premium na 6 mies. za 799 zł

Coyote System Polska nawiązał współpracę z firmą Huawei, w ramach której przy zakupie smartfona Huawei Y6 Pro, można otrzymać półroczny abonament premium na najnowszą aplikację iCoyote.


Smartfon Huawei Y6 Pro ma nie tylko dobrą specyfikację, jego największy atutem jest bateria o pojemności aż 4000 mAh. Huawei Y6 Pro został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD. smartfon pracuje na czterordzeniowym procesorze MediaTek MT6735P o takowaniu 1.3 GHz z 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Do dyspozycji użytkownika znajduje się także 13 MP aparat główny oraz 5 MP kamerka do wideorozmów.


Ponadto na wyposażeniu Huawei Y6 Pro znajdą się podstawowe moduły łączności, w tym: modem LTE oferujący pobieranie danych z prędkością do 150 Mbps, Bluetooth 4.0, a także podwójny slot kart microSIM (pierwsza z nich wspiera standard LTE).


Do każdego smartfona Huawei Y6 Pro dodawana jest najnowsza aplikacja iCoyote w wersji premium na okres 6 miesięcy. Coyote to społecznościowy system informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym, który od ponad 10 lat ostrzega kierowców w Europie. Użytkownicy wymieniają się informacjami o aktualnej sytuacji na drodze zgłaszając zaobserwowane zagrożenia. Unikalny system weryfikacji zgłaszanych zdarzeń oraz użytkowników (każdy z nich ma określoną liczbę gwiazdek, od 0 do 3) wyłapuje nieprawdziwe ostrzeżenia oraz niesumiennych kierowców. Dzięki temu system zachowuje swoją wiarygodność. Społeczność Coyote tworzy już ponad 5 milionów użytkowników, którzy miesięcznie zgłaszają 2,4 miliony kontroli prędkości oraz 7,5 miliona utrudnień drogowych. Oprócz systemu ostrzegania, klient ma do dyspozycji precyzyjną nawigację oraz dokładne mapy Here na Polskę i całą Europę.

Coyote + MirrorLink, czyli ostrzegacz przed kontrolami policji na desce rozdzielczej w samochodzie

Zestaw jest już dostępny w wybranych punktach sprzedaży. Ruszyła także kampania promocyjna w radiu. Cena pakietu Huawei Y6 Pro wraz z voucherem na aplikację iCoyote to 799 złotych. Cena obowiązuje do wyczerpania zapasów promocyjnych.

źródło: Coyote

KanAutor |2016-11-22T12:53:14+02:0022 listopada 2016 12:53|Kategorie: Android, Huawei, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.