Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sprzęt-Huawei – lepsza jakość połączeń na całym świecie

Huawei – lepsza jakość połączeń na całym świecie

Podczas odbywającej się w dniach od 16 – 20 marca tegorocznej edycji targów CeBIT, będących największymi na świecie targami w branży teleinformatycznej, firma Huawei zaprezentuje swoje najnowsze innowacje. Opierając się na haśle przewodnim „Innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne na rzecz tworzenia lepszej jakości połączeń na całym świecie” (ang. Innovative ICT to Build a Better Connected World), Huawei weźmie udział w różnych wydarzeniach towarzyszących imprezie, w tym w przemowach programowych i dyskusjach panelowych z udziałem partnerów handlowych i innych firm z branży. Firma zorganizuje także konferencję prasową, forum CIO oraz ceremonie podpisywania umów z klientami i partnerami.

Hasłem przewodnim tegorocznych targów CeBIT jest d!conomy, czyli transformacja cyfrowa. Strategia „Industry 4.0”, stanowiąca jeden z kluczowych tematów CeBIT 2015, jest strategią na rzecz przemysłu wysokich technologii opracowaną przez niemiecki rząd w celu wspierania rozwoju infrastruktury techniki cyfrowej i wzrostu gospodarczego. Nawiązując do motywu przewodniego imprezy, Yan Lida, prezes Enterprise Business Group firmy Huawei, wygłosił przemówienie programowe pt. „Rozwiązania teleinformatyczne umożliwiają nową rewolucję przemysłową” (ang. ICT Enables New Industrial Revolution). „Tworzenie innowacyjnych technologii, w tym programowalnej sieci (ang. software-defined network – SDN) szerokopasmowego dostępu do mobilnego Internetu oraz możliwości w zakresie przetwarzania w chmurze, big data i Internetu przedmiotów (ang. Internet of Things), umożliwia transformację tradycyjnych branż, prowadząc do czwartej rewolucji przemysłowej. Strategia ‚Industry 4.0’ wymaga zastosowania nowej infrastruktury teleinformatycznej opartej na inteligentniejszych i lepiej połączonych sieciach przemysłowych. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży teleinformatycznej firma Huawei zdobyła przewagę na polu technologii i innowacji, stając się jednym z najlepszych partnerów w branży, wspierających czwartą rewolucję przemysłową dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i otwartej współpracy” – powiedział Yan Lida.


Tworzenie lepszej jakości połączeń na całym świecie dzięki otwartej innowacji

 • Huawei przedstawia otwarte innowacje w ramach sześciu kluczowych produktów i siedmiu kluczowych rozwiązań Huawei przedstawi sześć kluczowych produktów i siedem kluczowych rozwiązań dla rządów, a także dla podmiotów z branży transportu, energetyki i finansów na całym świecie, rozszerzając swoją wszechstronną ofertę rozwiązań teleinformatycznych:
  • – Sześć kluczowych produktów to: S12700 Agile Switches, CloudEngine 12800 Data Center Switches, NetEngine 40E Core Router, Fusion Server 9032, OceanStor 18800 i OceanStor 9000.

   – Sześć kluczowych rozwiązań to: Smart City Solution, OmniMedia Solution, Agile Network Solution, Service-Driven Distributed Cloud Data Center (SD-DC2), Agile Collaboration Solution, Industrial Interconnection Solution oraz Enterprise ICT Services.

 • Cztery innowacyjne rozwiązania przedstawione podczas konferencji prasowej Huawei

Ryan Ding, dyrektor wykonawczy oraz główny specjalista ds. produktów i rozwiązań firmy Huawei, wygłosi przemówienie programowe pt. „Otwarta innowacja na rzecz tworzenia lepszej jakości połączeń na całym świecie” (ang. Open Innovation to Build a Better Connected World) podczas konferencji prasowej Huawei w dniu 17 marca 2015 roku. W ramach tego wydarzenia Huawei przedstawi także cztery rozwiązania teleinformatyczne, tj. eLTE Broadband Trunking Solution, Agile WAN Solution, OceanStor 9000 i Next Generation Anti-DDoS Solution. Ułatwią one podmiotom działającym na rynkach wertykalnych tworzenie inteligentnych miast, inteligentnych sieci, potencjału w zakresie OmniMedia oraz wielokanałowych usług finansowych.

 • Podpisanie szeregu istotnych umów partnerskich

Podczas targów CeBIT firma Huawei przedstawi innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne opracowane wspólnie z 35 partnerami, w tym z partnerami strategicznymi (tj. SAP i Accenture) i partnerami w zakresie konkretnych rozwiązań (tj. Hexagon, IBM, Sobey i Honeywell), operatorami teleinformatycznymi (tj. Vodafone i Deutsche Telekom) oraz partnerami w kanale dystrybucji (tj. Blue-consult, COMNET, WOHLER i ARROW). W ramach targów Huawei podpisze również szereg umów partnerskich z innymi ważnymi partnerami, m.in. w takich obszarach jak strategia „Industry 4.0”, infrastruktura teleinformatyczna, przetwarzanie w chmurze i współpraca w ramach kanału dystrybucji.

 • Podpisanie umów projektowych z kluczowymi klientami w ramach dążenia do osiągnięcia pozycji najbardziej innowacyjnego partnera w branży teleinformatycznej dla podmiotów działających na rynkach wertykalnych poprzez obustronnie korzystną współpracę.
 • Firma Huawei poczyniła istotne postępy na rynku europejskim, otwierając tu miejscowe oddziały i dostosowując się do lokalnych potrzeb. Zgodnie z podejściem ukierunkowanym na innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne w obszarze biznesu Huawei dąży do osiągnięcia pozycji najbardziej innowacyjnego partnera w branży teleinformatycznej dla podmiotów działających na rynkach wertykalnych poprzez tworzenie wspólnych innowacji oraz nawiązywanie obustronnie korzystnej współpracy z klientami i partnerami. Podczas targów CeBIT firma podpisze liczne umowy projektowe z kluczowymi klientami w zakresie inteligentnych miast i stadionów oraz z dostawcami usług internetowych (ang. Internet Service Providers – ISPs).

  • Promocja innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu podczas Forum CIO firmy Huawei na rzecz tworzenia lepszej jakości połączeń na całym świecie

  W godzinach popołudniowych w dniu 17 marca firma Huawei zorganizuje forum CIO pt. „Innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu – tworzenie lepszej jakości połączeń na całym świecie” (ang. Business-Driven Innovative ICT, Building a Better Connected World). Wydarzenie to stanowić będzie dla uznanych na całym świecie członków CIO i partnerów z branży platformę dyskusji i wymiany poglądów na temat nowych możliwości powstających dzięki innowacyjnej transformacji przemysłowej.

  źródło: Huawei

  Kan  Autor |2015-03-17T13:48:10+02:0017 marca 2015 13:48|Kategorie: Huawei, Newsy, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

  Zostaw komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.