Jesteś tutaj:-, HTC, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowość w Viveport – trenuj jak zawodowcy z symulatorem piłki nożnej Rezzil Player 21

Nowość w Viveport – trenuj jak zawodowcy z symulatorem piłki nożnej Rezzil Player 21

HTC VIVE®, lider w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości (VR) klasy premium, udostępnił profesjonalny symulator piłki nożnej Rezzil Player 21 na platformie Viveport.com. Teraz możesz doskonalić swoje futbolowe umiejętności w swoim domu, dzięki profesjonalnej technologii symulacji VR firmy Rezzil, wykorzystywanej do szkolenia zawodowców w klubach piłkarskich na całym świecie.

Rezzil Player 21 wspierany przez byłych zawodowych piłkarzy, takich jak legenda Manchesteru
i zawodnik-trener Anderlechtu Vincent Kompany, daje graczom możliwość wczucia się w rolę wysokiej klasy, światowych zawodników dzięki realistycznym ćwiczeniom i trybom gry opracowanym we współpracy z najlepszymi trenerami i fizjoterapeutami. Manchester United, PSG i Arsenal to tylko kilka z elitarnych klubów, które korzystają z symulatora Rezzil do szkolenia gwiazd z pierwszego składu
i drużyn juniorów. Rezzil jest również wykorzystywany przez Francuski Związek Piłki Nożnej, Amerykański Związek Piłki Nożnej, Angielski Związek Piłki Nożnej i wiele innych.

 

Rezzil Player 21 oferuje:

  • Profesjonalny trening z wykorzystaniem tej samej technologii symulacji VR, która używana jest do szkolenia najlepszych piłkarzy z całego świata.
  • Tryb „Finishing Challenge” z trzema limitami czasu – 30, 60 lub 90 sekund, który umożliwia rozegranie piłki w pobliżu bramki.
  • Tryb „Endless mode” pozwala zmierzyć się z „Finishing Challenge” w swoim własnym tempie lub wziąć udział w bardziej swobodnej sesji treningowej.
  • Możliwość zakupu kredytów, aby odblokować w grze oryginalne produkty Adidas, takie jak legendarna piłka z mundialu w Meksyku z 1986 roku oraz najnowsze korki Adidas Predator Mutator.
  • Rywalizacje z innymi graczami w globalnych rankingach.

 

„Utrzymanie odpowiedniej kondycji jest kluczową sprawą, więc bez względu na to, czy chodzi o dodatkowy trening czy rehabilitację, Rezzil Player 21 może pomóc piłkarzom osiągnąć pełnię ich możliwości. W sklepie Viveport nieprzerwanie wprowadzamy szeroką gamę wszechstronnych treści, od poważnej gry do poważnego treningu.” – powiedział Graham Wheeler, dyrektor generalny HTC w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

„Zawodowi piłkarze muszą zawsze dawać z siebie wszystko, a ćwiczenia, jakie oferuje symulator Rezzil umożliwiają profesjonalny trening w przyjemny, skupiony na rywalizacji sposób, wystawiając na próbę zarówno ciało, jak i umysł.” – powiedział Vincent Kompany.

„Rezzil dowiódł, że jest niezbędnym narzędziem szkoleniowym dla wielu najlepszych klubów futbolowych na świecie, a my cieszymy się, że możemy dać ludziom możliwość grania w domu na równi z zawodowcami dzięki Rezzil Player 21.” – powiedział Adam Dickinson, dyrektor ds. rozwoju w Rezzil. „Mamy świadomość, że trwająca pandemia ma ogromny wpływ zarówno na zawodowych piłkarzy, jak i na amatorów. Dlatego właśnie Rezzil to doskonały sposób, aby utrzymać swoje piłkarskie umiejętności na wysokim poziomie.”Autor |2021-01-27T11:41:52+02:0027 stycznia 2021 11:41|Kategorie: Gry, HTC, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.