Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bezpieczeństwo, Google, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7-Tryb incognito w mapach i wyszukiwarce Google

Tryb incognito w mapach i wyszukiwarce Google

Aplikacja do wyszukiwania od Google i internetowe mapy wkrótce otrzymują tryb prywatny — jak w przeglądarce Chrome, w którym nie jest zapisywana historia przeglądania i żadne inne dane na temat bieżącej sesji. Aby to zrobić, należy wejść w ustawienia profilu i wybrać opcję „Włącz tryb incognito” (Turn on Incognito mode).

„Nową funkcję aktywują już wkrótce”, – poinformował szef firmy Sundar Pichai na konferencji I/O, nie wymieniając konkretnych terminów. „Gdy tryb incognito jest włączony, użytkownicy będą mogli surfować po internecie, bez zapisu danych do swojego konta Google-.” – dodał.

Oprócz Chrome, od ubiegłego roku tryb prywatny jest dostępny w aplikacji YouTube dla systemu Android. Po włączeniu tej funkcji program przestaje zapisywać historię wyszukiwania i historię przeglądania.

Autor |2019-05-14T21:24:00+02:0014 maja 2019 21:24|Kategorie: Android, Aplikacje, Bezpieczeństwo, Google, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.