Jesteś tutaj:-, Apple, Foto, Google, Inne, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Google pokazuje przewagę Pixel 3 nad iPhone XS

Google pokazuje przewagę Pixel 3 nad iPhone XS

W październiku ubiegłego roku firma Google zaprezentowała nową funkcję Night Sight, która znacznie poprawia jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia, sklejając kilka zdjęć w jedno. Tryb nocny zostanie dodany do aplikacji „Aparat Google” dla wszystkich smartfonów z serii Pixel.

Na prezentacji 10/9, którą przeprowadziło Google, pokazano zdjęcie, zrobione na telefonie Google  Pixel 3 generacji z trybem Night Sight, które zestawiono z obrazem zrobionym aparatem iPhone’a XS od Apple.

 

Google pokazał przewagę Pixel 3 nad iPhone XS 1

 

Na foto, które zostało zrobione za pomocą Pixel 3, wyraźnie widoczna jest jasna zielona odzież i twarz bohaterki, którą na zdjęciu z „iphone” ledwo można dostrzec. Widać też wiele innych detali, w tym niebo, budynki itp.

 

Google pokazał przewagę Pixel 3 nad iPhone XS 2

 

Według Google, tryb Night Sight poprawia kolory za pomocą algorytmów uczenia maszynowego. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, aplikacja robi serię zdjęć i skleja je w jedną fotografię, rozjaśniając przy tym cześć detali i zachowując ostrość szczegółów.Autor |2019-01-29T15:50:37+02:0029 stycznia 2019 15:50|Kategorie: Android, Apple, Foto, Google, Inne, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.