Jesteś tutaj:-, Newsy, Panasonic, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Panasonic prezentuje najmniejsze przenośne projektory laserowe 6000 lumenów

Panasonic prezentuje najmniejsze przenośne projektory laserowe 6000 lumenów

Firma Panasonic ogłosiła wprowadzenie na rynek serii przenośnych projektorów laserowych LCD o wyjątkowo małych wymiarach i wadze w swojej klasie jasności.

 

W skład linii VMZ60 i VMZ50 wchodzą trzy nowe modele WUXGA (PT-VMZ60, PT-VMZ50, PT-VMZ40) i dwa modele WXGA (PT-VMW60, PT-VMW50). Ich lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​projektory można łatwo przenosić i instalować w różnych pomieszczeniach w firmie, szkole czy na uniwersytecie.

Urządzenia są przeznaczone dla użytkowników, którzy chcą zamienić tradycyjne modele z lampą na proste w obsłudze projektory laserowe o jasności od 4500 do 6000 lumenów. Serie VMZ60 i VMZ50 pozwalają wyświetlać jasne i ostre obrazy, doskonale odwzorowując kolory.

Panasonic PT VMZ50 (1)

Modele z linii VMZ50 dostępne będą na rynku w marcu 2019 r., zaś projektory VMZ60 w czerwcu 2019 r. Wszystkie zapewniają do 20 000 godzin bezobsługowej pracy dzięki nowej technologii chłodzenia, stosowanej do tej pory w urządzeniach o dużo większej jasności.

Projektory są wyposażone w obiektyw z zoomem 1,6x, co pozwala ustawić urządzenie w niewielkiej odległości od ekranu. Oferują również szeroki zakres przesunięcia obiektywu zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu są elastyczne w instalacji. Sprawdzą się w małych klasach, salach konferencyjnych i wszelkiego rodzaju ograniczonych przestrzeniach.

Cztery z nowych modeli są kompatybilne z technologią DIGITAL LINK, która umożliwia jednoczesną transmisję sygnałów wideo, audio i sterowania za pośrednictwem pojedynczego kabla LAN na odległości do 150m. Projektory oferują także funkcję USB Memory Viewer oraz możliwość rzutowania obrazów z własnego urządzenia przy użyciu modułu bezprzewodowego. Ta druga funkcja pozwala również widzom połączyć się z projektorem za pośrednictwem aplikacji Presenter Light oraz udostępniać informacje i dokumenty. W trybie dzielonego ekranu możliwe jest wyświetlanie materiałów nawet z czterech urządzeń jednocześnie.

Wszystkie nowe modele obsługują sygnał wejściowy 4K/30p, dzięki czemu są przyszłościowym rozwiązaniem do wyświetlania najwyższej jakości obrazów.

 – Nasi klienci pytali o laserowy projektor LCD podstawowej klasy, który byłby przystępny cenowo. Dlatego stworzyliśmy serie VMZ60 i VMZ50, które pod względem wielkości, wagi i niezawodności są wiodącym rozwiązaniem wśród projektorów przenośnych o jasności ok. 6000 lumenów. Doskonale sprawdzą się w firmach, szkołach oraz na uniwersytetach– mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic.Autor |2019-01-29T15:54:19+02:0029 stycznia 2019 15:54|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Panasonic, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.