Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top30, Top7-UCLEAR – słuchawki dla motocyklistów

UCLEAR – słuchawki dla motocyklistów

W ofercie firmy KONTEL, pojawiły się interkomy amerykańskiej marki UCLEAR z technologią, pozwalającą nieograniczonej liczbie motocyklistów rozmawiać bez ograniczeń. Słuchawki wspierają standard Bluetooth 5.0 oraz mogą być obsługiwane gestami.  W przypadku wykrycia upadku mogą wysłać powiadomienia o wypadku  z informacją o lokalizacji.

UCLEAR - nieograniczona swoboda komunikacji dla motocyklistów

Interkom MOTION Infinity, jak wskazuje jego nazwa, to nieograniczona swoboda rozmów, za którą odpowiada autorska technologia DYNAMESH, wspierana przez funkcję Multi-Hop, która zapewnia nieograniczony zasięg nieograniczonej liczbie użytkowników. Wspomniany już czujnik U-SAFE powiadamia zdefiniowane przez użytkownika kontakty w telefonie i przesyła do nich SMS-yo wypadku, wraz z danymi lokalizacji GPS, co zwiększa szanse na ratunek.

UCLEAR zupełnie wyeliminował z konstrukcji interkomu krępujący pałąk mikrofonu. W zastępstwie dwa niewidoczne mikrofony typu Dual MEMS z opatentowanym tłumieniem hałasu i graficznym equalizeremoraz regulacją wzmocnienia zapewniają najlepszą komunikację nawet w hałaśliwym otoczeniu.

UCLEAR - nieograniczona swoboda komunikacji dla motocyklistów

MOTION Infinity naszpikowany jest inteligentną technologią. Przykładowo, dzięki czujnikowi ruchu interkom wyłącza się automatycznie przy braku aktywności, co wpływa na mniejsze zużycie akumulatora. Kolejna ważna funkcja to czujnik gestów, który umożliwia obsługę interkomu za pomocą prostych ruchów dłoni – włączanie i wyłączanie muzyki, głośniej / ciszej i inne. Zimowe rękawiczki? Nie ma problemu.

Warto wspomnieć o aplikacji mobilnej CLEARLink, która umożliwia bezprzewodową  aktualizację oprogramowania interkomu oraz jego personalizację. Aplikacja działa na każdym smartfonie i tablecie z Androidem i iOS.

Interkom MOTION Infinity może łączyć się ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, nawigacje GPS, kamery czy interkomy dowolnego producenta. Zapewnia komunikację z Siri i Google Voice. Interkom wyposażony jest w nowoczesne złącze USB-C.

Pełna gama interkomów UCLEAR dostępna jest w salonach 4Ride.pl na terenie całego kraju. Wyłącznym importerem rozwiązań UCLEAR w Polsce jest dystrybutor KONTEL.Autor |2019-08-12T12:55:51+01:0012 sierpnia 2019 12:55|Kategorie: Bez kategorii, Gadżety, Inne, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top30, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.