Jesteś tutaj:-, Newsy, Panasonic, Sprzęt, Top7-Panasonic zaprezentował „elektro-kieszeń” do ładowania elektroniki

Panasonic zaprezentował „elektro-kieszeń” do ładowania elektroniki

Panasonic zaprezentował kieszeń „Kangaroo Charger” , którą można dołączyć do każdego stroju i przy jej pomocy naładować umieszczoną wewnątrz drobną elektronikę: smartfony, słuchawki, inteligentne zegarki i fitnessowe bransoletki. Za swoją koncepcję zespół projektantów zdobył nagrodę „Red Dot Design Award” w 2018 roku.

 

Kangaroo Charger jest wykonany ze specjalnego materiału, który przekształca energię słoneczną w energię elektryczną. W przeciwieństwie do ciężkich powerbanków, „kieszeń-ładowarka” praktycznie nic nie waży i nie wymaga codziennego ładowania.

 

Panasonic elektro-kieszeń do ładowania

 

Kangaroo Charger można też oczywiście przypiąć do torby lub ściany i do każdego przedmiotu, na który pada światło słoneczne. Nieużywaną kieszeń można po prostu zdjąć i schować.

 

Niestety, nie poinformowano, czy kieszeń Kangaroo Charger trafi do produkcji.

Autor |2018-10-11T22:58:12+02:0012 października 2018 07:01|Kategorie: Gadżety, Newsy, Panasonic, Sprzęt, Top7|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Brutus 12 października 2018 w 10:45 - Odpowiedz

    a co z temperaturą. Taka kieszeń musi być wystawiona na działanie promieni słoneczny a to powoduje nagrzewanie się

  2. gnu_freedom 12 października 2018 w 14:35 - Odpowiedz

    sztuka dla sztuki, jaką to ma sprawność? Pewnie na poziomie dwóch solarnych lampek ogrodowych. Panel solarny zapewniający ok 500mA mówiąc obrazowo mysi mieć wielkości ok 15 calowego monitora na dodatek ułożony prostopadle do słońca. Taka kieszonka może zapewnić maksymalnie ok 100-200 mA. Chyba że opracowano rewolucyjny materiał o wysokiej sprawności fotowoltaicznej. Problem nr 2 , kieszonka umieszczona na klatce piersiowej czyli ekspozycja narządów witalnych na fale elektromagnetyczne z telefonu – zagraża bezpośrednio zdrowiu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile