Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-Dyski klasy Enterprise WD Gold teraz dostępne są w wersji 10TB

Dyski klasy Enterprise WD Gold teraz dostępne są w wersji 10TB

Western Digital poinformował o wprowadzeniu do oferty nowego dysku z serii WD Gold (przeznaczonej do centrów danych) – o pojemności 10 TB. Nowe urządzenia, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w nowoczesnych systemach enterprise storage, wyposażono w technologię helową HelioSeal i oferują najwyższą pojemność oraz wydajność energetyczną, kluczową w zastosowaniach w centrach danych.


Dyski dla data center WD Gold sprawdzą się w szerokiej gamie zastosowań – w tym m.in. w małych i średnich serwerach enterprise, a także w wykorzystywanych w centrach danych serwerach rack oraz obudowach storage. Model WD Gold 10TB charakteryzuje się m.in. udoskonalonym projektem (w porównaniu z dyskiem WD Gold 8TB), pozwalającym na zredukowanie współczynnika TCO (Total Cost of Ownership) serwerów oraz systemów storage – dzięki obniżeniu o 8% zapotrzebowania na energię (przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności o 25%). Ten fakt z pewnością docenią administratorzy IT, zmagający się z problemem zapewnienia swoim organizacjom odpowiedniej przestrzeni na dane, przy jednoczesnym uwzględnieniu ograniczonego budżetu.


Dyski WD Gold 10TB data center zapewniają:

  • Zwiększoną wydajność energetyczną – Technologia HelioSeal pozwala na zredukowanie zużycia energii i zwiększenie pojemności dysków. Wydajność energetyczna (wat/TB) podczas pracy dysku została zwiększona o 26% w porównaniu z modelem WD Gold 8TB.
  • Wyższą wydajność – zwiększoną nawet o 21% w porównaniu z WD Gold 8TB.
  • Wyższą niezawodność – dyski WD Gold wyróżniają się najlepszym na rynku projektem, procesem produkcyjnym oraz kontrolą jakości – dzięki czemu osiągają najwyższe w branży wskaźniki niezawodności: MTBF 2,5 miliona godzin (8TB i 10 TB).
  • Dedykowane wsparcie Premium Support – Western Digital zapewnia użytkownikom dysków WD Gold dostępny 24/7 dział wsparcia, dostępny także pod numerem międzynarodowym +80055593733.

Dyski WD Gold 10 TB (model nr WD101KRYZ) są już dostępne u wybranych dystrybutorów, resellerów oraz w WD Store.

źródło: WD

KanAutor |2016-08-10T10:20:39+02:0010 sierpnia 2016 10:20|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.