Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacje, Newsy, Targi i konferencje-TomTom Bandit – udane ujęcia pod wodą dzięki aktualizacji dla kamer sportowych

TomTom Bandit – udane ujęcia pod wodą dzięki aktualizacji dla kamer sportowych

Uzyskanie perfekcyjnych ujęć pod wodą za pomocą kamery sportowej było jak dotąd trudne do zrealizowania i możliwe tylko dzięki dodatkowym obróbkom materiału – aż do teraz. Zaprezentowana dzisiaj nowa aktualizacja* dla kamer sportowych TomTom Bandit automatycznie wychwytuje kolor wody oraz jej intensywność (nawet do 15 m głębokości), a czerwony filtr służy do usuwania niebieskiego i zielonego koloru z materiału filmowego. Dzięki temu, obraz uzyskuje intensywne i w pełni zrównoważone podwodne barwy. Użytkownicy, którzy chcą w błyskawiczny sposób uzyskać zadowalający efekt swojego wideo, nie będą musieli już zmagać się z dodatkowymi akcesoriami, które często okazują się trudne w użyciu oraz kosztowne.


*Aby zaktualizować kamerę TomTom Bandit należy skorzystać z Bandit mobile lub Studio App.

Dodatkowe aktualizacje oprogramowania TomTom Bandit:

    – Nowa, automatyczna regulacja wzmocnienia zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych mikrofonów. Gwarantuje to najwyższą jakość dźwięku w hałaśliwym otoczeniu.

    – TomTom Bandit zapamiętuje wybrane przez użytkownika ustawienia dźwięku.

    – Dłuższe filmy wideo są dzielone na osobne pliki w rozmiarze 4GB, które mają odrębne nazwy, dzięki czemu mogą stanowić część nagrania.

    – Poprawiona łączność BLE dla zdalnego sterowania oraz pulsometru.

    – Poprawki błędów oraz wydajności oprogramowania.

Kamerę TomTom Bandit można kupić w następujących sklepach: Media Markt, Saturn, Komputronik, Euro.com.pl, sklepy motocyklowe, Sklep Biegacza, gpsdata.pl, centrumkierowcy.pl, mmg.com.pl, Sferis, Świat Kierowcy, oleole.pl, Selgros, Silesia Sports.

źródło: TomTom

KanAutor |2016-06-07T14:11:08+02:007 czerwca 2016 14:11|Kategorie: Gadżety, Inne, Nawigacje, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.