Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy-MyKronoz ZeRound – smartwatch jak telefon, trzy dni bez ładowarkiza 469 zł

MyKronoz ZeRound – smartwatch jak telefon, trzy dni bez ładowarkiza 469 zł

Dobrze mieć wybór. Im większy, tym najczęściej lepiej dla kupującego. Wiedzieć o tym zdaje się MyKronoz, który mocno stawia na różnorodny design swoich zegarków. Jednym z efektów tego podejścia jest ich nowy produkt: ZeRound.

Tym razem szwajcarski producent oddaje do rąk użytkowników pierwszy model z okrągłym, kolorowym wyświetlaczem dotykowym TFT. Startowy wygląd interfejsu możemy zmienić na jeden z trzech pozostałych wariantów, w tym na klasyczny cyferblat.


Obsługa zegarka powinna być intuicyjna, co przydaje się zwłaszcza w trasie. ZeRound wspierany jest przez Siri i Google Now, dzięki czemu możemy wydawać mu proste komendy głosowe. Urządzenie pozwala także słuchać z niego muzyki i robić zdjęcia, co może zadowolić zwłaszcza miłośników częstego pstrykania selfie.

MyKronoz ZeRound
MyKronoz ZeRound

Zegarek zgubić nie tak łatwo, ale z telefonem bywa niestety inaczej. Dlatego gdy tylko połączona ze smartwatchem komórka znajdzie się w promieniu dalszym niż 10 m od niego, ZeRound natychmiast nas o tym poinformuje. Co więcej, użytkownik będzie mógł również za pomocą produktu MyKronoz przedzwonić na swój numer, dzięki czemu o wiele łatwiej znajdzie zgubę.

Zegarek jak telefon

ZeRound posiada również standardowe funkcje, do których użytkownicy smartwatchów zdążyli się już przyzwyczaić: powiadamianie o otrzymaniu e-maila, wiadomości SMS czy połączeniu przychodzącym. Ostatnia opcja jest zwłaszcza przydatna, gdy często trzymamy telefon w torbie, przez co można nie usłyszeć dzwonka. Prócz tego w zegarek wbudowano mikrofon i głośniczek umożliwiający prowadzenie rozmów bez konieczności sięgania po telefon.

MyKronoz ZeRound
MyKronoz ZeRound

W smartwatchu nie mogło też zabraknąć funkcji dla osób aktywnych, czyli możliwości liczenia spalonych kalorii czy ilości wykonanych kroków. Do tego dochodzą także opcje ustawienia dźwiękowego przypomnienia, ustalenia planu dnia czy monitorowania snu – wszystko to ma na celu pomóc w lepszym zarządzaniu swoim czasem.

Trzy dni bez ładowarki

Smartwatch wyposażono w 3-osiowy akcelerometr i baterię 300 mAh, co pozwala na działanie ZeRound do trzech dni bez ładowania (czas ten skraca się do 2,5 godziny przy ciągłym prowadzeniu rozmowy).

Polska premiera smartwatcha ma mieć miejsce na przełomie maja i czerwca, a jego cena będzie wynosić 469 zł.

Cechy produktu:

  – Technologia: Bluetooth 4.0

  – Bateria: Li-iOn 300 mAh

  – Czas działania: 3 dni (2,5 godziny przy ciągłym prowadzeniu rozmowy)

  – Czas ładowania: 1 godzina

  – Wyświetlacz: TFT 240*204

  – 3-osiowy akcelerometr

  – Działa w temperaturze od -20°C to +55°C

  – Zawiera magnetyczną ładowarkę USB

źródło: MyKronoz

KanAutor |2016-04-08T12:00:57+02:008 kwietnia 2016 12:00|Kategorie: Android, Gadżety, Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.