Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-WD My Passport X z 2 TB dodatkowej pamięci za 499 zł

WD My Passport X z 2 TB dodatkowej pamięci za 499 zł

WD, spółka należąca do Western Digital oraz światowy lider w dziedzinie rozwiązań pamięci masowych, zaprezentował nowy przenośny dysk dla graczy – My Passport X. Po podłączeniu do Xbox One lub komputera PC, dysk ten zapewnia dodatkową przestrzeń dyskową, tak bardzo potrzebną wszystkim graczom. W przypadku konsoli Xbox One pozwala to na zapisanie na konsoli nawet 50 gier , eliminując tym samym konieczność kasowania poprzednio zakupionych tytułów (aby usunąć komunikat „pamięć zapełniona”). Dodatkową zaletą dysku My Passport X jest możliwość zabrania wszystkich zapisanych gier do kolegi i uruchomienia ich na jego konsoli, bez konieczności ponownego pobierania plików.


Rozmiary plików z grami wciąż rosną, obecnie osiągają 36 GB a nawet więcej, i przewiduje się, że nadal będą rosły” – podkreśla Tony Tate, dyrektor ds. rozwiązań magazynowania materiałów cyfrowych w firmie WD. „Gracze konsolowi są w stanie zgromadzić zaledwie ok. 10 gier na realnie dostępnych 365 GB (z 500 GB pamięci dysku zamontowanego w urządzeniu). My Passport X oferuje szybki i łatwy sposób na zwiększenie tej przestrzeni, co umożliwia rozbudowę całej biblioteki, dostępnej także poza domem.”


Szybki interfejs USB 3.0 umożliwia dostęp do plików zapisanych na My Pasport X z dużą szybkością – co ważne, nie jest wymagane dodatkowe źródło zasilania. Jego stylowa i kompaktowa obudowa została skonstruowana tak, aby dysk był także trwały i odporny na wstrząsy, a także zapewniał lata niezawodnej pracy. Instalacja napędu zajmuje tylko kilka chwil – wystarczy go podłączyć i wykonać kilka prostych instrukcji wyświetlanych na ekranie i można się już cieszyć większą pojemnością do ochrony i gromadzenia swoich gier i innych plików.


Ceny i dostępność

Przenośny dysk My Passport X o pojemności 2 TB jest już dostępny w wybranych sklepach na terenie kraju w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł. Jest objęty 2-letnią ochroną gwarancyjną producenta.

źródło: WD

KanAutor |2015-06-09T12:07:51+02:009 czerwca 2015 12:07|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.