Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje-Panasonic wprowadza nowe serie monitorów profesjonalnych

Panasonic wprowadza nowe serie monitorów profesjonalnych

Podczas ISE 2015 Panasonic zaprezentował nowe rozwiązania profesjonalne Digital Signage. W ofercie pojawiły się trzy nowe serie monitorów o większych przekątnych, cienkich ramkach i usprawnionej łączności. Modele z linii LF8, LF80 i LFE8 oferują najwyższą w swojej klasie niezawodność, jasny i wyraźny obraz oraz dużą elastyczność.


W skład nowych serii monitorów Panasonic wchodzi łącznie dziesięć modeli – urządzenia klasy premium z serii LF80 o jasności obrazu 700 cd/m2, modele standardowe LF8 o jasności 500 cd/m2, a także najprostsze monitory LFE8 o jasności 350 cd/m2. Wszystkie modele to wyświetlacze Full HD z podświetlaniem LED.


Monitory profesjonalne z serii LF80 oraz LF8 zostały wyposażone w wytrzymały panel IPS zapewniający szeroki kąt widzenia oraz wysoką odporność na wypalanie się obrazów statycznych. Zostały one tak zaprojektowane, by pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Obie serie wyróżnia obudowa o cienkiej 12-milimetrowej ramce oraz głębokości niespełna 60 mm. Dodatkowo modele te są wyposażone w złącze DVI-D, które daje możliwość łańcuchowego połączenia do dziesięciu monitorów oraz opcję klonowania USB.


Seria LFE8 dzięki wykorzystaniu podświetlenia LED zapewnia wysoką jakość obrazu oraz niski pobór mocy. Z urządzeń można tworzyć wieloekranowe ściany wizyjne w konfiguracji 5×5. Połączenie monitorów ułatwia funkcja przybliżania, cienka ramka o grubości 7,5 mm , a także możliwości instalacji w trybie portretowym oraz opcja klonowania USB.

Aby ograniczyć okablowanie oraz wyeliminować potrzebę wykorzystania dekoderów, wszystkie nowe ekrany Panasonic mają wbudowany Simple Signage Player, który dekoduje wiele formatów wideo z urządzeń USB.


Seria LF80 oferuje także funkcję Digital Link™, dzięki której sygnały wideo, audio i sterowania o rozdzielczości 1080/60p, można transmitować za pomocą jednego kabla LAN na odległość do 100 metrów.

Z wyjątkiem serii LFE8, wszystkie wyświetlacze wyposażone są w funkcję przełączania awaryjnego (ang. Quick Failover and Failback). Dzięki temu, jeśli w przesyłaniu głównych sygnałów wideo i audio wystąpi przerwa, system natychmiast to wykryje i przełączy się na sygnały zastępcze.


Serie LF80 i LF8 (dostępne w rozmiarach 42, 49 i 55 cali) będą dostępne na polskim rynku u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic od lipca tego roku. Natomiast seria LFE8 (w rozmiarach 43, 48, 55 i 65 cali) będzie dostępna już od maja.

źródło: Panasonic

Kan

Autor |2015-02-27T07:38:42+01:0027 lutego 2015 07:38|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. dery 1 marca 2015 w 14:11 - Odpowiedz

    dobre 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile