Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Targi i konferencje-emporia na Mobile World Congress

emporia na Mobile World Congress

Emporia po raz kolejny będzie uczestniczyć w Mobile World Congress w Barcelonie. Emporia jako specjalista w dziedzinie prostych w obsłudze telefonów komórkowych, będzie prezentowała nie tylko nowe produkty, ale również innowacyjne usługi.

Część stoiska została zaprojektowana jako „Laboratorium innowacji”, w którym będzie można porozmawiać ze specjalistami z działu rozwoju, a także z przedstawicielami Ośrodka Projektowania Technicznego Uniwersytetu w Cambridge, z którym emporia współpracuje od wielu lat.

W tym roku stoisko emporia jest wyjątkowo interesujące. Oprócz nowych i atrakcyjnych modeli popularnych linii produktów, emporia zaprezentuje również swoje rewolucyjne usługi mobilne, które łączą zarówno pokolenia, jak i urządzenia nowej generacji.

„Laboratorium innowacji” pozwoli zajrzeć bezpośrednio ze stoiska emporia za kulisy Działu Badań i Rozwoju firmy emporia. Razem z ekspertami z Uniwersytetu w Cambridge, emporia zaprezentuje najnowsze badania i prototypy produktów. W kolejnej części stoiska można będzie doświadczyć, jak postrzegają świat osoby starsze oraz jak, dzięki odpowiedniom nowinkom technicznym, można im zapewnić bezpieczeństwo we własnych domach.

źródło: Emporia Telecom

KanAutor |2013-02-06T10:22:31+02:006 lutego 2013 10:22|Kategorie: Dla seniora, Newsy, Rynek, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.