Jesteś tutaj:-, Internet, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Telefony-emporiaSOLIDplus: połączenie GPS i systemu alarmowego dostęny w Polsce

emporiaSOLIDplus: połączenie GPS i systemu alarmowego dostęny w Polsce

Połączenie GPS i systemu alarmowego firmy emporia zapewnia niespotykany dotąd w telefonach poziom wsparcia. Wszyscy znajdą coś dla siebie: osoby, które chcą czuć się bezpiecznie podczas pieszych wycieczek, żeglowania czy jazdy na nartach, albo pracujące w terenie — emporiaSOLIDplus.

emporiaSOLIDplus
emporiaSOLIDplus

Używany w pracy czy dla przyjemności telefon emporiaSOLIDplus idealnie nadaje się dla wszystkich osób, które prowadzą aktywne życie — od seniorów lubiących piesze wycieczki, wspinaczkę, jazdę rowerową i żeglarstwo po osoby pracujące pod gołym niebem, które potrzebują głośniejszych dzwonków lub telefonu, który można obsługiwać w rękawiczkach. Telefon spełnia wymagania normy IP67 — czyli jest odporny na kurz i wodę (do głębokości jednego metra).

  • Bezpieczeństwo na drodze — zawsze i wszędzie,/li>

emporiaSOLIDplus obsługuje system połączeń alarmowych firmy emporia. Użytkownik może zaprogramować pięć numerów, na które w razie niebezpieczeństwa telefon kolejno dzwoni. System jest tak zaprojektowany, aby telefon dzwonił, dopóki ktoś nie odbierze. Żadne połączenie nie trafi na automatyczną sekretarkę.

emporiaSOLIDplus ma wbudowany moduł A-GPS, dzięki któremu wiadomo, gdzie znajduje się osoba potrzebująca pomocy. Po uruchomieniu funkcji połączeń alarmowych do wcześniej skonfigurowanych odbiorców automatycznie wysyłana jest wiadomość SMS z adresem.
W kompatybilnych telefonach adres może zostać wyświetlony na mapie.

  • Odporna konstrukcja

Wzmocniona, skręcona 12 śrubami obudowa telefonów emporiaSOLIDplus chroni wnętrze przed wodą, uderzeniami i kurzem. Urządzenie uzyskało certyfikaty MIL-STD-810F i IP 67.

Telefon emporiaSOLIDplus ma duże, wyraźnie opisane klawisze, których można łatwo używać nawet w rękawiczkach. Intuicyjne menu ułatwia obsługę, a z funkcji można korzystać za pomocą wygodnych bocznych klawiszy.

źródło: emporia Telecom

KanAutor |2012-09-12T14:31:19+01:0012 września 2012 14:31|Kategorie: Dla seniora, Internet, Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.