Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-emporiaCLICK dostępna w Polsce (wideo)

emporiaCLICK dostępna w Polsce (wideo)

CLICK jest najbardziej wszechstronnym modelem wśród telefonów komórkowych emporia. Wyróżnia się dużymi i szczególnie łatwymi w użyciu klawiszami, czytelnym, kolorowym wyświetlaczem z czcionką o regulowanym rozmiarze oraz donośnymi głośnikami. Ten telefon z klapką zawiera też wbudowany aparat i funkcję połączeń alarmowych firmy emporia.

emporiaCLICK
emporiaCLICK

CLICK umożliwia łatwe wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych (SMS), a nawet multimedialnych (MMS). Przy użyciu dużych klawiszy z wypukłymi punktami można łatwiej używać telefonu, a zdjęcia można robić zarówno otwartym, jak i zamkniętym telefonem CLICK. Zdjęcia są wyświetlane na ekranie o wysokiej rozdzielczości i można je przesłać bezpośrednio w wiadomości MMS.

Do trzech najważniejszych numerów zapisanych w telefonie można uzyskiwać dostęp przy użyciu klawiszy szybkiego wybierania. Rozmiar czcionki wyświetlanej na ekranie można regulować w celu zwiększenia czytelności.

Telefon udostępnia różne dzwonki polifoniczne, alarm wibracyjny i migający sygnał świetlny, które skutecznie powiadamiają o każdym połączeniu. W trybie głośnomówiącym do rozmowy mogą dołączyć się inne osoby znajdujące się w pobliżu. Podobnie jak wszystkie telefony komórkowe firmy emporia model CLICK emituje dźwięk wysokiej jakości. Telefon współdziała z aparatami słuchowymi, a poziom głośności można regulować.

Funkcja połączeń alarmowych firmy emporia zapewnia poczucie bezpieczeństwa
i gwarantuje możliwość nawiązania połączenia z pięcioma zaprogramowanymi numerami jednym naciśnięciem przycisku.

emporiaCLICK podoba się niezależnie od wieku użytkownika. Dzięki umieszczeniu w jednym telefonie aparatu fotograficznego i przycisku alarmowego, uzyskaliśmy telefon uniwersalny. Jest to produkt równie atrakcyjny dla osób starszych poszukujących prostych rozwiązań, jak i dla młodszych użytkowników, któtrzy nie potrzebują zaawansowanych technologii, a telefon służym im do dzwonienia i wysyłania wiadomości.” – mówi Artur Kostrzewski, Dyrektor Generalny emporia Telecom w Polsce.

źródło: emporia Telecom

KanAutor |2012-09-12T14:26:55+02:0012 września 2012 14:26|Kategorie: Dla seniora, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.