Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony-Usłyszeć świat z telefonem emporia

Usłyszeć świat z telefonem emporia

W ciągu 100 lat — od roku 1950 do 2050 — ilość osób w wieku powyżej 65 lat na świecie wzrośnie dziesięciokrotnie: z 200 milionów do 2 miliardów. Ważne jest więc, aby usługi i produkty służące do komunikowania się oferowały jak najwięcej korzyści społeczeństwu, które na całym świecie będzie coraz bardziej długowieczne i samodzielne. Technologia sprawdza się rzeczywiście wtedy, gdy zapewnia korzyści całemu społeczeństwu, czyli również jego starszej części, która boryka się z różnymi ograniczeniami zdrowotnymi.

O chorobie myślimy zazwyczaj jak o czymś nagłym, niespodziewanym. Drobne ułomności, takie jak osłabienie wzroku czy słuchu, rozwijają się jednak w dłuższym okresie, ale często pojawiają dość wcześnie. Nie są to choroby zagrażające życiu, ale mogą znacząco pogorszyć jego jakość i z reguły trzeba nauczyć się z nimi żyć. Dlatego firma emporia, opracowując telefony dla coraz liczniejszej grupy seniorów, pamięta, aby w konstrukcji i działaniu swych telefonów uwzględnić wiele drobnych i subtelnych elementów.

Z myślą o osobach słabo słyszących emporia stosuje specjalne głośniki o niezwykle niskiej jak na telefony komórkowe częstotliwości rezonansowej. Telefony komórkowe firmy emporia zaprojektowano tak, aby współdziałały z aparatami słuchowymi bez zakłóceń w postaci świstów i szumów. Innym wysokiej jakości elementem jest wyjątkowo mocny
i duży silniczek wibracyjny, który dodatkowo pomaga wyczuć drgania telefonu, gdy ktoś do nas zadzwoni.

Tak zaprojektowane i skonstruowane telefony mają przede wszystkim ułatwiać życie wszystkim konsumentom, którzy przede wszystkim cenią łatwość utrzymywania kontaktów z bliskimi.

źródło: Emporia Telecom

Kan

Autor |2011-12-05T11:04:09+01:005 grudnia 2011 11:04|Kategorie: Dla seniora, Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Kris20 5 grudnia 2011 w 10:38 - Odpowiedz

    Myślę że to jest dobry ruch nie tylko w stronę starszej części społeczeństwa ale również dla wszystkich innych ludzi .

  2. akmk 5 grudnia 2011 w 11:38 - Odpowiedz

    Dobrze że robią telefony dla ludzi starszych tylko ceny powinny być bardziej przystępne

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile