Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-iPhone 14 może pozbyć się gniazda karty SIM

iPhone 14 może pozbyć się gniazda karty SIM

W kolejnych modelach iPhone 'ów, które Apple szykuje się zaprezentować we wrześniu 2022 r., nie będzie można umieścić fizycznej karty SIM – podłączenie urządzeń do sieci komórkowych będzie odbywało się za pomocą technologii eSIM.

Jak informuje portal MacRumors, powołując się na anonimowe źródło, Apple poinformowało o zbliżających się zmianach w konstrukcji smartfonów największych operatorów komórkowych w USA — są one jednym z głównych kanałów sprzedaży smartfonów firmy w kraju.

Źródło przedstawiło MacRumors dokument, wskazujący terminy przygotowań do rezygnacji z fizycznych kart SIM. Pewnego dnia informacje o planach usunięcia gniazda SIM ze smartfonów Apple pojawiły się na brazylijskim technoblogu BlogdoiPhone, jednak w tej publikacji chodziło o rok 2023.

Modele iPhone 13, które zostałe przedstawione na początku tego roku, mogą działać jednocześnie w sieciach trzech operatorów. Oprócz jednej fizycznej karty SIM, obsługują też dwie wirtualne karty sim.

Autor |2021-12-29T12:02:01+01:0029 grudnia 2021 12:02|Kategorie: Apple, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.